Jednodenní týmová programovací soutěž UnIT pro studenty IT oborů

11. dubna od 8:00 proběhne na FIT ČVUT v Praze 3. ročník týmové programovací soutěže UnIT. Vytvořte čtyřčlenný tým v jedné ze 3 kategorií a poměřte své síly se studenty z ČVUT, UK nebo VŠE na reálných zadáních pod dohledem firem. Vyhrát můžete třeba iPad nebo sud piva!

11. dubna od 8:00 proběhne na FIT ČVUT v Praze 3. ročník týmové programovací soutěže UnIT. Vytvořte čtyřčlenný tým v jedné ze 3 kategorií a poměřte své síly se studenty z ČVUT, UK nebo VŠE na reálných zadáních pod dohledem firem. Vyhrát můžete třeba iPad nebo sud piva!

Během soutěže bude probíhat bohatý doprovodný program.
Přihlášení týmu a další informace na webu unit.bestprague.cz

Nezisková studentská organizace BEST Prague organizuje v dubnu 3. ročník jednodenní týmové programovací soutěže UnIT pro studenty IT oborů na všech vysokých školách. Soutěž se koná na FA/FIT ČVUT v Praze.

Soutěž má 3 kategorie:​​

• Web aplikace: CN Group
    • PHP, JavaScript, CSS, HTML, Python a jiné, výběr technologie je na týmu, úkolem bude postavit webovou aplikaci – doporučeno mít v týmu různě zaměřené lidi (grafika, programování, tým leader)
  • Backend aplikace: Unicorn
    • Java, c++, .NET, výběr jazyku je na týmu, úkolem je tvorba backend aplikace (co uživatel nevidí), už předzadání bude detailně specifikované
  • Data: Škoda
  • Hackaton s daty, které dostanou soutěžící až na místě. Před soutěží se tým dozví, jaké technologie si může procvičit, výběr bude zcela na soutěžících - Rapidminer, Gephi, ScikitLearn, D3, …

Soutěžit se bude o velice zajímavé ceny jako jsou iPady nebo sudy piva. Hlavním přínosem bude ale možnost setkat se s řadou firem z praxe (Avast, CN Group, Unicorn, Accenture a další) a získat zajímavé zkušenosti, které vypracování reálných zadání z praxe přímo od firem přináší.