Přihlaste se do předmětu Podnikatelská akademie

Chcete se učit podnikání? Máte nápad a nevíte, jak ho realizovat? Máte podnikatelského ducha?

Zajímá Vás podnikání a chcete si ho vyzkoušet nanečisto? Přihlašte se na předmět Podnikatelská akademie 2 (i v rámci modulární výuky UTB).

Bude probíhat v pondělky od 16 do 18 hodin.

Přihlásit se může kdokoliv se zájmem o podnikání (i bez předchozích zkušeností).

V minulém semestru se předmětu Podnikatelská akademie zúčastnilo 44 studentů ze všech fakult UTB.

Čekají Vás odborné přednášky z různých oblastí podnikání, jako jsou právní aspekty, orientace na zákazníka a průzkum trhu, komunikace a propagace a další. Součástí výuky bude mentoring a koučink ze strany přednášejících odborníků a podnikatelů, kteří se studenty budou sdílet své zkušenosti z podnikání s cílem pomoci eliminovat chyby, kterých se začínající podnikatel může dopustit.

podnikatelska akademie.jpg

Přihlaste se do "laboratoře podnikání" - Podnikatelská akademie 2.