Projekt Nadaní studenti poprvé pro studenty Bc. studia

logo-ns_bblue_inv.png Změňte svůj život ve druháku. Přihlášky přijímáme v říjnu 2017.

Projekt Nadaní studenti bude nově v říjnu 2017 otevřen i pro studenty 2. ročníků bakalářského studia všech oborů.

Oficiální vyhlášení 9. ročníku projektu bude na počátku zimního semestru 2017/2018 (sledujte FB, web FaME).

Bližší informace se dozvíte na ročníkových schůzkách v průběhu letního semestru.

Vybraní studenti (kolem 20 osob) odstartují svou účast v projektu v lednu 2018 setkáním s firemními partnery.

Dále absolvují stáž ve firmách či institucích státní správy dle svých preferencí, posléze u nich budou pracovat na zadaném projektu (průběžně v roce 2018), svou účast završí obhajobami v lednu 2019.

Průběžně se budou setkávat s manažery předních českých firem a diskutovat s nimi, připraveny jsou také exkurze do podniků.

Projekt se promítne do dvou předmětů s 6kreditovým ohodnocením.

Účastníci projektu budou mít uznánu praxi v bakalářském studiu.

Projekt Nadaní studenti pro zájemce z řad studentů 1. ročníku navazujícího magisterského studia bude zachován a také otevřen pro přihlášky ve stejném termínu na podzim 2017.

Projektu Nadaní studenti se můžete tedy letos poprvé zúčastnit v Bc. i Mgr. studiu.

ns-fb-2v2.png