Za FaME oceněni Jindřich Košťál a Kristýna Janků, GRATULUJEME!

Nejlepší studenti převzali ocenění na Galavečeru UTB 2017

V polovině dubna proběhl v Univerzitním centru Galavečer UTB, na kterém jsou již tradičně oceňováni nejlepší aktivní a talentovaní studenti.

Jindřich Košťál získal cenu za Fakultu managementu a ekonomiky, je aktivním členem Mladých baťovců a propagátorem myšlenek Tomáše Bati. Zúčastnil se projektu Nadaní studenti a řady akcí pořádaných ÚPIaIS. Absolvoval BOSCH univerzitu 2016 a stáž v oboru logistiky přes IAESTE v Polsku. V současné době Jindřich pracuje na řadě projektů pro průmyslové firmy a je členem Akademického senátu FaME a UTB.

V kategorii sportovec získala ocenění Kristýna Janků z Fakulty managementu a ekonomiky. Kristýna je hráčkou ženské fotbalové reprezentace ČR a oporou v prvoligovém klubu 1. FC Slovácko. V létě 2015 se s českým výběrem zúčastnila Letní světové univerziády v Jižní Koreji, kde s týmem obsadila 4. místo. Dále pak jako kapitánka dovedla ženský fotbalový tým UTB ke 3. místu na mezinárodním turnaji Euro Roma 2016 v Římě a stala se i nejlepší střelkyní tohoto turnaje.

Ze sportovních týmů cena patřila volejbalovému týmu UTB, který je složený ze studentů Fakulty aplikované informatiky a Fakulty managementu a ekonomiky. Pod vedením kapitána Michala Přikryla získali volejbalisté UTB zlatou medaili na mezinárodním turnaji Euro Roma 2016 v Římě.