Zúčastněte se konference Euronics, která se uskuteční 14. 6. 2017

Tématem je nakupování budoucnosti aneb jak vidí budoucí nakupování dnešní mladá generace. Zúčastnit se můžete se svou prezentací v PowerPointu, kterou zašlete na e-mail: trckovap@hptronic.cz nejpozději do 20. 5. 2017.

Mimořádná nabídka pro studenty

Zúčastněte se konference Euronics, která se uskuteční 14. 6. 2017

Místo konání konference je Přerov, hotel Jana. Doprava vlastní.

Program konference je členěn na interní část pro obchodní partnery a obecnou část, která se týká příspěvků jiných subjektů a jejich pohledu na trh, na zákaznické chování apod. Prezentace studentů bude situována do této obecné části konference.

Zúčastnit se můžete se svou prezentací v PowerPointu (čas pro prezentaci cca 20 minut), kterou v elektronické verzi zašlete na e-mail: trckovap@hptronic_cz nejpozději do 20. 5. 2017. Následovat bude schůzka s autory příspěvku.

Zadání ke zpracování prezentace:

Jak nakupujete dnes, čemu dáváte přednost (prodejna vs. nákup na internetu, kombinace), jak byste chtěli nakupovat v budoucnu, co byste uvítali.

Jak využíváte moderní technologie při nakupování (mobilní telefon, …, bezhotovostní způsoby platby, ..).

Co vnímáte jako nákupní zážitek (osobní kontakt s prodavačem, jednoduché intuitivní nakupování na internetu, přidaná služba, návštěva prodejny, ..).

Nakupování obecně a pak s fokusem na oblasti maloobchodu mimo rychloobrátkové zboží (potraviny, drogerie, ..) nejlépe fokus na sortiment elektro, jak nakupujete elektro, jak byste ho rádi v budoucnu nakupovali…

Odměnou za zpracování a aktivní účast bude, kromě samotné účasti, slevový poukaz na nákup zboží příp. i další možná spolupráce.

V případě dotazů se obracejte na kontaktní osobu Petru Trčkovou trckovap@hptronic_cz