Nabídka stipendií, studijních pobytů a pracovních stáží

Zajímavé nabídky stipendií, studijní pobytů a pracovních stáží pro studenty a absolventy Fakulty humanitních studií UTB ve Zlíně.

Aktuální nabídka:

Grantové a stipendijní programy pro česko-bavorskou spolupráci VŠ

rádi bychom Vás upozornili na aktuální stipendijní a grantové programy Česko-bavorské vysokoškolské agentury.

Bližší informace najdete na webové stránce www.btha.cz v rubrikách "Stipendia" a "Granty" mj. následující programy, do kterých se mohou v roce 2018 zapojit i zájemci z ČR:

• stipendia na kurzy němčiny a letní školy v Bavorsku pro studenty, pedagogy a vědce z ČR (termín žádostí: 20.4.2018),
  • program podpory česko-bavorských akademických projektů (konference, workshopy, letní a zimní školy, exkurze, příprava projektů - žadatelem musí být bavorská VŠ),
  • program podpory studijních, přednáškových a vědeckých pobytů v České republice a v Bavorsku (žadatelem musí být bavorská VŠ).

Stipendia Czech Centres:

Souhrnná nabídka stáží na všech Českých centrech v zahraničí na rok 2018. Podrobnější informace v jednotlivých viz jednotlivé linky, nebo přímo na webu www.czechcentres.cz.

Stipendia DAAD pro ČR:
016c3794c8.jpg