Nabídka stipendií, studijních pobytů a pracovních stáží

Zajímavé nabídky stipendií, studijní pobytů a pracovních stáží pro studenty a absolventy Fakulty humanitních studií UTB ve Zlíně.

Aktuální nabídka:


Možnosti studia v USA (Study in the USA seminar) – 29. 11. 2017

Srdečně bychom vás chtěli pozvat na setkání se zástupci Velvyslanectví USA v České republice a studenty, kteří by se s vámi rádi podělili o své zkušenosti a možnostech studia ve Spojených státech amerických. V případě zájmu vyplňte níže uvedený formulář. Seminář se bude konat 29. 11. 2017 v 17:00 na UTB ve Zlíně. Místo bude upřesněno dle počtu přihlášek.

Formulář pro přihlášení zde.

We would like to cordially invite you to take part in meeting with representatives of U.S. Embassy in the Czech Republic and students from United States. Our hosts would like to share their experience with studies in the USA and they are willing to provide you with valuable information regarding your study options. Seminar will take place at TBU premises on November 29; 17:00. Seminar room will be selected according to number of registered students. In case of interest, please fill out the following form.

Application form here.

Stipendia Czech Centres:

Souhrnná nabídka stáží na všech Českých centrech v zahraničí na rok 2018. Podrobnější informace v jednotlivých viz jednotlivé linky, nebo přímo na webu www.czechcentres.cz.

Stipendia DAAD pro ČR:
016c3794c8.jpg

Podrobnější informace zde.