Archív 2017

1 2 3 4 5 6   Následující   ››

6. ročník Junior univerzity® v nových prostorách!

Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně pořádá 6. ročník oblíbené prázdninové akce pro děti ve věku od 4 do 17 let Junior univerzita®. Připraveny jsou aktivity pro menší děti a chybět nebude ani Instruktorský kurz. Potěšující novinkou ročníku je, že Junior univerzita® FHS vstoupila do mezinárodní sítě dětských univerzit. Děti se mohou těšit na skvělý program plný poznávání, her i výletů i to, že letos poprvé bude jejich studium probíhat v nově otevřeném Vzdělávacím komplexu UTB (U18, Štefánikova ulice).

 

Daruj šanci na život! Zapiš se do registru dárců kostní dřeně!

Fakulta humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a Hematologicko–transfuzní odd. KNTB, a.s. apelují na mladé a zdravé studenty, zaměstnance UTB i širokou veřejnost ve věku 18–35 let, aby se do akce zapojili.

 

Nabídka jazykových kurzů pro studenty UTB

Milujete Francii? Přihlaste se do kurzu francouzštiny!

 

Nabídka jazykových kurzů pro studenty UTB

Milujete Francii? Přihlaste se do kurzu francouzštiny!

 

Fotosoutěž "ZÁŽITEK S ERASMEM+"

Zapoj se do soutěže a poděl se s námi o své zážitky a krásné fotky ze studia v zahraničí

 

Získejte certifikát Cambridge English: FCE a CAE

Využijte možnost získat uznávaný certifikát z anglického jazyka.

 

Show-off Zeig dich 2018

Centrum jazykového vzdělávání Fakulty humanitních studií vyhlašuje již 8. ročník soutěže o nejlepší prezentace v anglickém a německém jazyce „Show-off / Zeig dich“. Přihlášky do soutěže lze zasílat do 25. 3. 2018.

 

Rektorské volno

Na čtvrtek 8. února 2018 (od 13.00 do 16.00 hodin) je vyhlášeno rektorské volno; důvodem je Slavnostního shromáždění studentů a zaměstnanců UTB ve Zlíně. V uvedenou dobu nebude probíhat výuka na žádné z fakult UTB ve Zlíně a ruší se termíny zkoušek a konzultační hodiny akademických pracovníků.

 

Prohození učeben U18/214 a U18/321

Z technických důvodů došlo k prohození výuky mezi místnostmi U18/214 a U18/321. Ke změně dochází od 5. 2. 2018 12 hodin. V rozvrhu jsou místnosti po změně. Děkujeme za pochopení.

 

Vzdělávací komplex UTB se otevře zájemcům o studium i veřejnosti

Den otevřených dveří v novém Vzdělávacím komplexu UTB na Štefánikově ulici připravila na pátek 9. 2. 2018 Fakulta humanitních studií. Novou budovu, kterou pro univerzitu navrhla světoznámá architektka profesorka Eva Jiřičná, si v tento den budou moci prohlédnout jak zájemci o studium, tak i veřejnost.

 

Přihlaste se do předmětu Podnikatelská akademie

Chcete se učit podnikání? Máte nápad a nevíte, jak ho realizovat? Máte podnikatelského ducha? Zajímá Vás podnikání a chcete si ho vyzkoušet nanečisto? Přihlaste se na předmět Podnikatelská akademie 2 (i v rámci modulární výuky UTB).

 

nepřítomnost děkanky

 
1 2 3 4 5 6   Následující   ››