Archív 2017

1 2 3 4 5 6   Následující   ››

Fotosoutěž "ZÁŽITEK S ERASMEM+"

Zapoj se do soutěže a poděl se s námi o své zážitky a krásné fotky ze studia v zahraničí

 

Kurzů čínského jazyka pro veřejnost na FHS si všimla i média

Fakulta humanitních studií zlínské Univerzity Tomáše Bati otevřela i v letošním roce kurzy čínštiny. Jsou určené nejen pro studenty, ale i pro veřejnost. Navštěvuje je 80 zájemců.

 

Prezentace o možnostech studia v zahraničí

Rádi bychom pozvali všechny studenty se zájmem o výjezd do zahraničí na prezentaci o možnostech studia v rámci programu Erasmus+, která proběhne 18. 10. 2017 v přízemí budovy U13. Akce je součástí oslav 30 let programu Erasmus+.

 

Workplacements in hotels - Scotland, summer 2018

Opportunities for Czech students/graduates in Scottish hotels in summer 2018

 

Balonky, cestování a Riskuj! To vše přinesla letošní Noc vědců

Tématem letošního ročníku Noci vědců, která se odehrála první říjnový pátek v Laboratorním centru Fakulty technologické, byla Mobilita aneb Svět v pohybu. Bohatý program na tzv. Science stage začal v 16 hodin.

 

UTB RAGBY DAY

Zveme všechny zájemce (pro kluky i holky) na soutěž v kopech na háčko. Přijď to zkusit anebo se jen mrknout...těšíme se na Vás.

 

Vyhlášení doplňkového výběrového řízení na pozici Studentská vědecká síla pro akademický rok 2017/2018 pro Centrum výzkumu FHS a Ústav zdravotnických věd

Jedná se o podporu talentovaných studentů prezenčního studia v oblasti vědy a výzkumu na jednotlivých pracovištích FHS. Jde o snahu podpořit kreativitu studentů a umožnit jim proniknout do vědecko-výzkumné, vývojové a inovační činnosti fakulty. Mimo jiné mají studenti možnost rozšířit svoje znalosti a dovednosti v experimentální a badatelské práci.

 

Cambridge English Cambridge P.A.R.K. na UTB ve Zlíně

FHS ve spolupráci s Cambridge P.A.R.K. připravila pro studenty VŠ i SŠ zkoušky Cambridge English s místem konání přímo na UTB ve Zlíně.

 

Vyhlášení SVOČ 2017/2018

Vyhlášení IX. ročníku Studentské vědecké a odborné činnosti na Fakultě humanitních studií UTB ve Zlíně pro akademický rok 2017/2018

 

Dodatečné výběrové řízení na studijní a pracovní pobyty Erasmus+ a Freemovers pro akademický rok 2017/2018

Děkanka Fakulty humanitních studií vypisuje Dodatečné výběrové řízení na studijní a pracovní pobyty Erasmus+ pro akademický rok 2017/2018 a na studijní a pracovní pobyty Freemovers pro akademický rok 2017/2018

 

Přednáška doc. PhDr. Mgr. Patricie Dobríkové, PhD. et PhD.

Ústav zdravotnických věd Vás srdečně zve na přednášku zahraničního odborníka.

 

Univerzitní pěvecký sbor hledá nové hlasy

Milé studentky, milí studenti, pokud rádi zpíváte, dovolujeme si Vás pozvat do Univerzitního pěveckého sboru Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Sbor se schází každé úterý od 19 do 21:30 hodin v budově Fakulty technologické.

 

Slavnostní imatrikulace FHS 2017

Na včerejší slavnostní imatrikulaci složilo slib celkem 492 studentů Fakulty humanitních studií UTB ve Zlíně. Akademická obec se tak rozšířila o 197 studentů lingvistických oborů, 84 studentů neučitelské pedagogiky, 96 studentů učitelské pedagogiky a 115 studentů zdravotnických oborů v bakalářských studijních programech FHS.

 
1 2 3 4 5 6   Následující   ››