Letní kemp Peking – Šanghaj 2017

Fakulta humanitních studií a Konfuciův institut při UPOL nabízí studentům UTB letní kemp čínského jazyka Peking – Šanghaj 2017.

Untitled_collage_web.jpeg

Kurz proběhne v termínu 17. – 30. července 2017 na Beijing Foreign Studies University a Shanghai University. Kemp je určen studentům kurzů čínštiny vyučovaných na UTB (kurzů čínštiny jako povinně-volitelného předmětu, kurzů čínského jazyka a kultury pro veřejnost a kurzů čínštiny pro studenty a zaměstance). Student si hradí letenku, vízum, cestovní pojištění, cestu na/z letiště v ČR, kapesné. Čínský organizátor (Ředitelství Konfuciových institutů v Pekingu) hradí stravu, ubytování, dopravu v ČLR, veškeré náklady spojené s programem kempu. Předběžný program kempu je ke stažení zde.

Podmínky přihlášení:

• prezenční studium na UTB ve Zlíně
  • rodný jazyk jiný než čínština
  • základní znalost čínštiny
  • české/slovenské občanství

Přednostně budou vybíráni studenti, kteří ještě neabsolvovali studijní pobyt v ČLR.

Pro přihlášení student odevzdá:

• přihlášku
  • životopis
  • kopii pasu (pas musí být minimálně 1 rok před koncem platnosti)
  • potvrzení o studiu
  • motivační dopis (max 250 slov)
  • doporučující dopis od vyučujícího
  • potvrzení o docházce do kurzu čínštiny organizovaného UTB
  • podepsané Prohlášení účastníka kempu

Kontaktní osoba za UTB: Mgr. Dagmar Masár Machová, Ph.D., dmasar@utb_cz

Odevzdání přihlášek do  28. dubna 2017 na U2/333 (Ing. Hulejová)