Ateliér Průmyslový design vystavuje na Ambiente 2018 ve Frankfurtu

Ateliér Průmyslový design vystavuje na největším světovém veletrhu spotřebního zboží a designu Ambiente 2018 ve Frankfurtu společně se dvěma předními českými výrobci.

Kolekce unikátních porcelánových hrnků navržených a vyvzorovaných studenty a pedagogy ateliéru ve spolupráci s největším českým výrobcem porcelánu Thun 1794 a.s. je součástí jeho firemní expozice.

Designérské návrhy produktů určených pro stolování vzniklých v rámci společného projektu Tescoma Party Time tvoří součást prezentace zlínské společnosti Tescoma s.r.o.

Uvedené aktivity ateliéru Průmyslový design svědčí o dlouhodobé úspěšné spolupráci s předními českými výrobci, čímž naplňují strategické cíle Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Vystavené exponáty můžete vidět od 9. do 13. února 2018 na frankfurtském výstavišti.

THUN.jpg

TESCOMA.jpg