Archiv 2016

1 2 3 4 5 6   Následující   ››

Přednáška cyklu Science Café „Betlémská hvězda“

Symbolem Vánoc je kometa, visící nad betlémskou stájí. Bible píše o hvězdě, která přivedla mudrce od východu. S betlémskou hvězdou je spojena i otázka data narození Ježíše Krista. Narodil se opravdu v 1. roce po Kristu? Jaký astronomický úkaz se odehrál na tehdejší obloze? Byla to kometa, supernova nebo konjunkce planet? A kdy k tomu vlastně došlo?

 

CHEMICKÁ OLYMPIÁDA

Kde jinde než na půdě Fakulty technologické UTB by se mělo konat krajské kolo Chemické olympiády?

 

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ aneb Jsi připraven/a stát se vědcem?

Ve dnech 9. prosince 2016 a 26. ledna 2017 proběhnou v čase 8.00 -16.00 Dny otevřených dveří Fakulty technologické.

 

Pokyn děkana PD/18/2016

Zadání bakalářských a diplomových prací v akademickém roce 2016/2017

 

Pozvánka na přednášku prof. Pavla Hobzy na téma „Překvapivé objevy ve světě nekovalentních interakcí“

Překvapivé objevy ve světě nekovalentních interakcí. Přednášet bude nejcitovanější český vědec současnosti, známý profesor fyzikální chemie a celosvětově uznávaný odborník prof. Ing. Pavel Hobza, DrSc.

 

VINNÁ RÉVA & její blaho pro člověka

Vinná réva si v naší kultuře získala zaslouženou oblibu nejen díky nápoji bohů, který z ní vyrábíme. Své uplatnění nachází nejen v gastronomii, ale také ve farmacii, kosmetice, potravinářství, nebo jako zdroj pro materiálovou vědu.Čím nás ještě může překvapit?

 

Přednáška cyklu Science Café „O životě v oceánech"

Oceány jsou domovem pro milióny živočichů. Bez těch nejmenších, okem neviditelných, by zde nemohli žít ti největší. Co potřebuje k životu kosatka, plejtvák obrovský nebo vorvaň? Jsou opravdu ohroženi lidskou činností? Ve kterých zemích světa je ještě stále povolen komerční lov velryb? A jaké to je vidět tyto obry oceánů zblízka?

 

International Evening & Dinner

Víš, že máš zcela nadstandardní a iracionálně boží podmínky k tomu, abys vycestoval/a do světa? Netušíme zatím, jaké máš argumenty proti, ale garantujeme, že všechny vyvrátíme!

 

Pokyn děkana PD/17/2016

Imatrikulace pro akademický rok 2016/2017

 

Pokyn děkana PD/16/2016

Předběžné zápisy předmětů bakalářského a magisterského studia pro letní semestr akademického roku 2016/2017

 

Business Day 2016

Na UTB ve Zlíně se 1. listopadu 2016 uskuteční veletrh pracovních příležitostí – Business day 2016. Od 9:00 do 15:00 hod se můžete v budovách naší fakulty (U1 a U15) setkat se zástupci více než 70 firem různých oborů. Letos jde o rekordní počet prezentujících firem, což dává návštěvníkům nebývalou možnost navázat cenné kontakty a zjistit pracovní možnosti. Kromě prezentace firem zajistilo pořádající Job Centrum UTB ve spolupráci se Studentskou unií i zajímavý a užitečný doprovodný program, na který stojí za to nahlédnout.

 
1 2 3 4 5 6   Následující   ››