Galavečer UTB 2017

Minulý týden proběhl Galavečer UTB, kde Univerzita Tomáše Bati a její fakulty každoročně odměňují studenty, kteří si to z nejrůznějších důvodů zaslouží. Mezi desítkami nominovaných z řad Fakulty technologické se objevila i Bára Ptošková.

1 (1).jpg

Barča byla hlasem lidu nominována za své aktivity spojené s propagací fakulty ale i celé univerzity. Pravidelně se účastní veletrhů Gaudeamus, Dnů otevřených dveří i Noci vědců. Své nadšení se snažila předat i na akcích jako Univerzita školního věku pro ZŠ, Týden vysokoškolákem pro SŠ nebo Staň se vědcem pro širokou veřejnost. Nedávno se stala i ambasadorem fakulty a věnovala svou tvář pro účely prezentace na vznikajícím profilu Facult.cz. Svůj obor Materiálové inženýrství i ústav, na němž studuje, se snaží nezištně popularizovat při každé příležitosti, za což jsme jí nejen vděční, ale hlavně nás to nesmírně těší.

Barča je opravdu živoucím příkladem spokojeného studenta a její čirá radost nakazí každého, kdo ji potká. I vedení fakulty se k této nominaci přiklonilo a Bára si tak ze síně slávy oceněných na Galavečeru UTB odnesla ocenění za propagátorskou činnost.

„Děkuji Erikovi, že mě nominoval, všem, kteří mě podpořili svými hlasy nebo účastí na předávání cen a hlavně FT a ÚFMI, že mi dali tolik příležitostí k jejich prezentaci. Moc si vážím toho, že se mě rozhodli touto cenou odměnit a doufám, že tato příjemná spolupráce bude trvat i v dalších letech.“, napsala.

Nějakou dobu si budeme moci Bářinu přítomnost ještě užívat, protože se rozhodla ve studiu u nás pokračovat, a to jako studentka doktorského programu. „Nemyslete na školu pořád jen skrz skripta. Užívejte si ji.“, vzkazuje ostatním studentům a my s ní souhlasíme. Vysokoškolské roky jsou jedny z nejkrásnějších ve vašem životě, tak ať vás těší!

Děkujeme všem nominovaným za to, že vás máme! (www.galavecer.utb.cz/2017)

Foto: Studentská Unie

 

Nainstalujte si aktuální verzi přehrávače Flash prosím.
Get Adobe Flash player