O KMZ

Ubytování

Nabízíme ubytování pro studenty, zaměstnance a hosty UTB. Poskytujeme kvalitní a cenově přijatelné ubytování pro návštěvníky Zlínského regionu v jedno-, dvou- a třílůžkových pokojích podle typu kolejí. Disponujeme lůžky pro handicapované. Ubytovací zařízení jsou vzdálena maximálně 10 minut chůze od centra města. Ubytovaným nabízíme na pokojích možnost připojení k Internetu zdarma. Ubytovaní studenti a hosté mohou dále využívat internetové studovny, televizní místnosti nebo prádelny se sušárnami.

Stravování

Studentům, zaměstnancům UTB i externím strávníkům nabízíme stravování v několika moderních zařízeních. Provozujeme bezobjednávkový systém. Všichni strávníci mohou využít pohodlný způsob platby prostřednictvím čipové karty a stravovacích poukázek.

Rovněž jsme připraveni zajistit kompletní služby u příležitosti různých akcí, setkání, jednání, konferencí, státních závěrečných zkoušek apod.

Catering

Nabízíme zajištění společenských akcí jako jsou rauty, bankety, číše vína, koktejly, občerstvení při státních závěrečných zkouškách, firemní oslavy a jednání, svatby, oslavy narozenin apod. Vše připravíme dle Vašeho přání a budeme se starat, aby den Vaší akce byl jedinečný a nezapomenutelný. Náš odborný a diskrétní personál bude vždy na místě, připraven Vám pomoci splnit i netradiční a mimořádná přání.

Rezervace: catering@utb_cz

Kde nás najdete:


Zvětšit mapu