Novinky pro zimní semestr

novinky zari Mezi naše dlouhodobé cíle patří podpora vědy a výzkumu, neustálá modernizace, uživatelská přívětivost a zkvalitňování služeb. Na začátek akademického roku jsme nachystali několik novinek, které nám pomůžou nastavené cíle splnit.

Knihovna UTB v roce 2013

infografika.jpg Nejdůležitější data o naší knihovně v přehledné infografice!

Školení chemických databází

skoleni_databaze.png Reaxys a SciFinder jsou specializované databáze z oboru chemie. Přijďte se naučit, jak s nimi pracovat.

Školení databází EBSCO

ebsco_skoleni.png Zveme na školení práce s databázemi EBSCO přístupnými v Knihovně UTB.

Měsíc informačního vzdělávání

informacni brezen Šílíte z diplomky? Vaše bakalářka je chaos? Tápete v citacích? Nebo se chcete jen zdokonalit v práci s informacemi? Přijďte k nám na březnové kurzy!

Hledáte informace o životním prostředí?

V databázi ENVIROnetBASE najdete fulltextové zdroje z ekologie, environmentalismu, životního prostředí a dalších souvisejících oborů.