Spolupráce s knihovnou

Výměna reklamy

Studentským organizacím, projektům a součástem univerzity nabízíme reklamní prostor na plochách PC v knihovně (přes 230 počítačů) výměnou za propagaci knihovny (způsoby a možnosti se dojednávají individuálně). Tato nabídka se týká nekomerčních subjektů a partnerů knihovny. Rezervaci ploch zajišťuje Mgr. Světlana Hrabinová na e-mailu pcplochy@k_utb_cz.

Sponzorský program

Staňte se partnery významné univerzitní knihovny, která je největší odbornou knihovnou ve Zlínském kraji. Obsluhuje více než 12 tisíc uživatelů, z nichž převážnou většinu tvoří studenti a zaměstnanci univerzity, ale také zhruba 700 čtenářů z řad odborné veřejnosti.

Oslovte skrze sponzoring tisíce studentů, investujte do jejich vzdělání.

Jak se stát partnerem knihovny a jaké jsou možnosti spolupráce?

Na následujících odkazech si můžete stáhnout kompletní partnerskou nabídku s podrobným popisem možné spolupráce a výhod, které vám partnerství přinese. Nabídka je flexibilní a propagace je připravena přesně na míru vašim potřebám -- nebojíme se realizovat vaše nápady na netradiční formy propagace. Součástí naší partnerské nabídky je rovněž přehled reklamních ploch, které můžete v rámci spolupráce využít, a mediakit časopisu K.UTB obsahující přehled inzertních a redakčních ploch v našem časopisu. V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů k partnerské nabídce vám pomůže Mgr. Světlana Hrabinová, e-mail shrabinova@k_utb_cz.

Ukázka propagace:

 

Nainstalujte si aktuální verzi přehrávače Flash prosím.
Get Adobe Flash player


Zaměstnanci odpovědní za tuto službu:
svetlana-hrabinova_foto-web-final.jpg
 
Mgr. Světlana Hrabinová
vedoucí oddělení služeb / marketing a PR
E-mail:  shrabinova@k_utb_cz
Telefon:
 +420 57 603 2889