Aktuality

‹‹   Předchozí   1 2

Univerzitní aerobik získal 9 medailí na mistrovství republiky

Jedenáct startů, z toho jedenáct finálových účastí a 9 medailí. To je bilance MV Teamu Univerzity Tomáše Bati na Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku, které proběhlo 6. – 8. října 2017 v Plzni. Díky úspěšnému vystoupení si univerzitní klub upevnil 2. místo v republice.

 

Webový portál Universitas

Na webových stránkách www.universitas.cz je k dispozici první číslo newsletteru nového magazínu vysokých škol Universitas. Do projektu tohoto magazínu se prostřednictvím Odboru marketingu a komunikace aktivně zapojila i UTB.

 

Prodejna skript a reklamních předmětů nově na U13

Prodejna skript a reklamních předmětů se přestěhovala z budovy FaME (U2) na ulici Mostní do Knihovny UTB (U13).

 

Zápis zahraničních studentů

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně přijala více než 200 studentů na výměnný pobyt v zimním semestru. Zápis nových zahraničních studentů proběhl včera v přednáškové místnosti budovy U13.

 

UTB nabízí studentům desítky sportů

Ústav tělesné výchovy nabízí všem studentům UTB možnost výběru ze 30 druhů sportovních aktivit včetně sportovních kurzů jako je zahraniční lyžování, letní kurz či cyklokurz. Navíc se můžete stát členem Vysokoškolského sportovního klubu a sportovat za výhodných podmínek.

 

Dny otevřených dveří na UTB

Dny otevřených dveří se uskuteční na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně v pátek 8. prosince 2017 a v pátek 9. února 2018.

 

Oděvní kolekce UTeBe je v prodeji!

Originální oděvní kolekce UTeBe, která vznikla ve spolupráci univerzity a Ateliéru design oděvů FMK je již v prodeji.

 

Podnikatelská akademie na UTB je otevřena pro všechny studenty

Plánuješ v budoucnu podnikat, ale stále nevíš, jak to správně uchopit? Nabízíme ti možnost zúčastnit se kurzu Podnikatelské akademie, která je otevřená pro studenty všech fakult. Získáš tak možnost vyzkoušet si práci s lidmi mimo tvůj obor a kdo ví, možná s nimi po absolvování rozjedeš svůj první byznys!

 
‹‹   Předchozí   1 2