1 2   Následující   ››

“Jak české hlavy mění svět - beseda s předsedou AV prof. Jiřím Drahošem”

Přijměte pozvání na besedu s prof. Jiřím Drahošem, předsedou Akademie věd ČR, která se uskuteční v úterý 28.2.2017 od 14 hodin na U17/136 budovy CPS v přízemí.

Diskusní podvečer ze série GO UPPER!

Srdečně zveme zájemce na diskusní podvečer ze série GO UPPER! Představí se vám Jan Juza - marketingový ředitel legendární nábytkové značky TON.

Humanitární sbírka na pomoc Jižnímu Súdánu

Český UNICEF vyhlásil sbírku na pomoc dětem v Jižním Súdánu, kde vleklá výživová krize způsobená neúrodou a ozbrojeným konfliktem přerostla ve hladomor.

Benefiční akce ŽIVOT JE DAR

Třetí ročník benefiční akce ŽIVOT JE DAR se uskuteční již tuto sobotu 25. února 2017, a to na 20 místech Zlína. V jejím rámci probíhá charitativní online aukce osobních věcí slavných osobností, které se budou dražit na podporu Komplexního onkologického centra KNTB.

Mezinárodní projekt na FaME přijela podpořit europoslankyně Michaela Šojdrová

Fakultu managementu a ekonomiky UTB ve Zlíně navštívila dne 20. 2. 2017 paní europoslankyně Ing. Michaela Šojdrová. Účelem její návštěvy bylo seznámit se s průběhem realizace mezinárodního projektu „Pilot project: Entrepreneurship education for University students,“ jehož hlavním cílem je tvorba metodiky podporující podnikání studentů v rámci vysokoškolských studií, a to na univerzitách v České republice i v zahraničí.

17. Reprezentační ples UTB

Krásný večer ve stylu elegantní Francie si užili studenti i zaměstnanci univerzity v pátek 17. 2. 2017 v Kongresovém centru ve Zlíně. Příjemnou atmosféru 17. Reprezentačního plesu UTB zachytili na přiložených snímcích fotografové. Velký dík patří organizátorům – týmu Studentské unie UTB, a také menze v čele s ředitelem Ing. Miroslavem Procházkou.

Mladí designéři z UTB si vedou úspěšně v soutěži Young Package

UTB ve Zlíně se pravidelně zúčastňuje mezinárodní soutěže obalového designu Young Package, kterou pořádá nezávislá odborná instituce Czech Design. Za dvacet let konání soutěže si z ní mladí zlínští designéři odnesli deset cen, což řadí UTB na 2. místo v žebříčku úspěšnosti v této soutěži mezi českými univerzitami.

Přednáška „Podivuhodný svět obřích molekul“

Milí příznivci Science Café, na posledním Science Café jsme avizovali přednášku na téma „Podivuhodný svět obřích molekul“, která měla být ve čtvrtek 16.2. Nakonec jsme ale vyslyšeli prosby mnohých z Vás, kteří by díky jarním prázdninám o přednášku přišli, a přesunuli tuto přednášku na pozdější termín.

Seminář „Personální práce podle principů Baťovy soustavy řízení“

Srdečně Vás zveme na seminář „Personální práce podle principů Baťovy soustavy řízení“. Přijďte se inspirovat principy, které pomohly firmě Baťa stát se lídrem na světovém trhu. Seminář se koná 1. a 2. března 2017 ve vile Tomáše Bati Zlín. Odborným garantem semináře je Ing. Gabriela Culík Končitíková a Ing. Pavel Velev z Nadace Tomáše Bati.

Zkoušky Cambridge ve Zlíně

Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně ve spolupráci s Cambridge P.A.R.K. připravila pro zájemce zkoušky Cambridge English s místem konání přímo na UTB ve Zlíně.

Kurz čínského jazyka a kultury pro veřejnost

Osvojte si základy mluvené čínštiny, znakového písma a poznejte čínskou kulturu, její zvyky a tradice. Přijďte si vyzkoušet kaligrafii, čajový obřad nebo tradiční umění čínských uzlů.

Výstava Anatomické kresby a obrazy

Dovolujeme si Vás pozvat na vernisáž výstavy Anatomické kresby a obrazy Mgr. Radka Petříčka, Ph.D., výtvarníka a pedagoga Fakulty multimediálních komunikací UTB. Vernisáž se uskuteční ve FILMOVÉM UZLU ZLÍN ve zlínských filmových ateliérech ve čtvrtek 9. 2. 2017 v 18 hodin. Srdečně Vás zveme!

Univerzitní pěvecký sbor hledá nové hlasy

Milé studentky, milí studenti, pokud rádi zpíváte, zveme Vás do Univerzitního pěveckého sboru. Sbor se schází každé pondělí od 19 hodin v budově Fakulty technologické (U1) a vystupuje na univerzitních akcích (Rozsvícení vánočního stromu, promoce, slavnostní shromáždění apod.) Předchozí pěvecká zkušenost není podmínkou, proto se nebojte a přijďte, těšíme se na Vás!

FameLab 2017 – bavme se vědou!

Mezinárodní soutěž FameLab v České republice vstupuje do 7. ročníku! Zájemci mohou své přihlášky posílat do 27. února 2017.

Katedra výtvarné výchovy PdF UP v Olomouci vystavuje na UTB ve Zlíně

Katedra výtvarné výchovy PdF UP v Olomouci vystaví soubor výtvarných prací svých studentů na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Výstava s názvem MEZIČAS proběhne v prostorách Atria knihovny UTB ve Zlíně (Univerzitní centrum) ve dnech 1. 2. – 28. 2. 2017.

1 2   Následující   ››