1 2   Následující   ››

Seminář pro budoucí podnikatele START-UP SHOW

Technologické inovační centrum a agentura CzechInvest zvou všechny začínající podnikatele z řad studentů na seminář o možnostech podpory pro rozjezd podnikání START-UP SHOW, který se uskuteční 25. 10. 2017 v budově TIC Zlín.

Vědecký časopis FaME indexován na Web of Science

Vědecký časopis Fakulty managementu a ekonomiky Journal of Competitiveness je indexován na Web of Science (WoS). WoS je prestižní vědecká citační a bibliografická databáze, která nabízí integrovaný přístup k citačním indexům a excerpuje přes 33 tis. předních časopisů ze stovek vědních disciplín. Kromě časopiseckých článků zahrnuje také knihy, sborníky z konferencí, knižní a filmové recenze, bibliografie, reprinty, patenty a další typy dokumentů.

Gumference 2017

Dne 23. 11. 2017 se v Centru polymerních systémů UTB ve Zlíně uskuteční setkání „Gumference 2017“ - seminář projektu Česko-Bavorské spolupráce ve VaV reg.č. 8E15B007.

Termíny zkoušek Cambridge English

Centrum jazykového vzdělávání na Fakultě humanitních studií UTB ve Zlíně ve spolupráci s autorizovaným zkouškovým centrem Cambridge P.A.R.K., vypisuje termíny zkoušek Cambridge English v úrovních FCE a CAE.

Univerzitní aerobik získal 9 medailí na mistrovství republiky

Jedenáct startů, z toho jedenáct finálových účastí a 9 medailí. To je bilance MV Teamu Univerzity Tomáše Bati na Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku, které proběhlo 6. – 8. října 2017 v Plzni. Díky úspěšnému vystoupení si univerzitní klub upevnil 2. místo v republice.

Webový portál Universitas

Na webových stránkách www.universitas.cz je k dispozici první číslo newsletteru nového magazínu vysokých škol Universitas. Do projektu tohoto magazínu se prostřednictvím Odboru marketingu a komunikace aktivně zapojila i UTB.

Prezentace UTB na studentském veletrhu v Bratislavě

Zástupci UTB vyjeli představit zlínskou univerzitu na 21. ročník veletrhu pomaturitního vzdělávání Akadémia & VAPAC, který probíhá ve dnech 10. - 12. října 2017 v bratislavské AEGON aréně.

Univerzita zve na výstavu prací seniorů

Výstava výtvarných prací posluchačů Univerzity třetího věku je až do konce října k vidění v atriu Univerzitního centra ve Zlíně, na náměstí T. G. Masaryka.

Prodejna skript a reklamních předmětů nově na U13

Prodejna skript a reklamních předmětů se přestěhovala z budovy FaME (U2) na ulici Mostní do Knihovny UTB (U13).

Univerzitní pěvecký sbor hledá nové hlasy

Milé studentky, milí studenti, pokud rádi zpíváte, dovolujeme si Vás pozvat do Univerzitního pěveckého sboru Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Sbor se schází každé úterý od 19 do 21:30 hodin v budově Fakulty technologické.

Zápis zahraničních studentů

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně přijala více než 200 studentů na výměnný pobyt v zimním semestru. Zápis nových zahraničních studentů proběhl včera v přednáškové místnosti budovy U13.

Náhradní komunikační trasy pro pěší v okolí stavby Vzdělávacího komplexu v době od zahájení školního roku

Univerzita Tomáše Bati oznamuje veřejnosti, že k zahájení školního roku bude od 4. 9. 2017 opět v provozu přechod pro chodce z ulice Štefánikova na ulici Školní. Zároveň budou opět zprovozněny trasy pro pěší k tomuto přechodu, a to z dočasně umístěné zastávky MHD Školní (pod Kongresovým centrem) a z ulice Hradská, a dále chodníky pro přístup ke školám v dané lokalitě.

Dočasná omezení pro chodce na Štefánikově ulici ve Zlíně

Univerzita Tomáše Bati upozorňuje veřejnost, že v souvislosti s výstavbou připojovacího pruhu stavby Vzdělávacího komplexu a s vybudováním nové zastávky MHD Školní ve Zlíně bude do 3. 9. 2017 zcela mimo provoz přechod na Štefánikově ulici z ulice Školní. Chodci mohou využívat náhradních komunikačních tras, které jsou na místě označeny.

UTB nabízí studentům desítky sportů

Ústav tělesné výchovy nabízí všem studentům UTB možnost výběru ze 30 druhů sportovních aktivit včetně sportovních kurzů jako je zahraniční lyžování, letní kurz či cyklokurz. Navíc se můžete stát členem Vysokoškolského sportovního klubu a sportovat za výhodných podmínek.

Den otevřených dveří na UTB

Den otevřených dveří se uskuteční na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně v pátek 8. prosince 2017 a v pátek 9. února 2018.

1 2   Následující   ››