1 2   Následující   ››

Univerzita slavnostně otevřela nový Vzdělávací komplex

Významný den dnes prožívá Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, která slavnostně otevřela svůj Vzdělávací komplex na Štefánikově ulici ve Zlíně. Objekt bude sloužit zejména studentům a pedagogům Fakulty humanitních studií, ale nejen jim. Jeho součástí bude i výstavní prostor Fakulty multimediálních komunikací.

Absolvent FaME oceněn za nejlepší studentskou práci roku 2017

Na výročním zasedání Asociace hotelů a restaurací ČR spojeném s každoročním udílením oborových cen, které se konalo 1. 12. v Olomouci, převzal ocenění za nejlepší studentskou práci roku 2017 Martin Řehák, absolvent Fakulty managementu a ekonomiky na UTB.

Rozhovor s profesorem Pavlem Diasem

V novém vydání magazínu vysokých škol Universitas si můžete přečíst rozhovor s fotografem, profesorem UTB Pavlem Diasem, spoluzakladatelem ateliéru reklamní fotografie na Fakultě multimediálních komunikací.

Účast UTB na Studentském konventu 2017

Studentská komora Rady vysokých škol uspořádala první ročník Studentského konventu, na který pozvala zástupce studentů z akademických senátů a studentských organizací včetně doktorandů ze všech vysokých škol v České republice. Studentský konvent se konal 18. až 19. 11. 2017 v Praze. Součástí Konventu byla řada networkingových akcí, včetně workshopů a panelové diskuze.

Výstava fotografií Člověk v tísni

Ve dnech 24. 11. až 22. 12. 2017 Vás srdečně zveme na výstavu fotografií pořádanou organizací Člověk v tísni. Výstava se uskuteční v budově Univerzitního centra U13.

Univerzitní volejbalisté obhájili titul mistrů světa

Výrazného úspěchu dosáhl v minulém týdnu volejbalový tým Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Na univerzitním mistrovství světa (World InterUniversities Championship) získal zlaté medaile. Tým vedený Mgr. Zdeňkem Melichárkem, Ph.D. tak obhájil prvenství z loňského šampionátu v Římě.

Nábor dobrovolníků pro projekt Čteme dětem

Milí studenti, čtete rádi nejen odborná skripta? Máte čas věnovat jednu až dvě hodiny týdně dobrovolnictví strávenému s dětmi? Projekt „Čteme dětem“ probíhá v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně pravidelně 2x týdně a to již sedmým rokem. Pro zájemce připravujeme seminář, na jehož základě účastníci obdrží osvědčení pro dobrovolnickou práci.

Prezentace UTB na veletrhu Gaudeamus v Brně

Podívejte se na fotoreportáž z letošního XXIV. ročníku největšího veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání u nás Gaudeamus Brno 2017. Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně se na veletrhu prezentuje ve dnech 31. 10. - 3. 11. 2017.

Spanilá jízda univerzitního aerobiku pokračuje na mistrovství světa

Sotva se s devíti medailemi vrátili z mistrovství ČR v Plzni, čekala na ně další výzva: závodníci MV Teamu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) se zúčastnili mistrovství světa ve sportovním aerobiku, které se ve dnech 17. – 19. října konalo v nizozemském Leidenu. A opět byli úspěšní, do Zlína přivezli tentokrát tři medaile.

Prezident republiky vyznamenal profesora Zeleného

U příležitosti státního svátku 28. října udělil prezident republiky Miloš Zeman státní vyznamenání osobnosti, která je dlouhá léta spojená s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně. Medaili za zásluhy o stát v oblasti vědy a školství získal ekonom a vysokoškolský pedagog prof. Milan Zelený.

Expozice ateliéru Průmyslový design zvítězila na Designbloku

Expozice ateliéru Průmyslový design FMK UTB ve Zlíně představující vybrané studentské designérské projekty vzniklé v roce 2016/2017 získala v rámci akce Designblok 2017 ocenění za nejlepší prezentaci v kategorii vzdělávacích institucí.

Úspěchy FMK v soutěži Národní cena za studentský design

Studenti ateliéru Průmyslový design Daniela Lašútová a Ondřej Puchta a studentka ateliéru Prostorová tvorba Gabriela Baňařová získali v soutěži Národní cena za studentský design ocenění Dobrý studentský design 2017 za návrh expozice Pairs in Squares.

Lyžování ve Francii pro studenty UTB

Ústav tělesné výchovy UTB ve Zlíně Vás zve na lyžařský kurz do oblasti Espace Killy v Savojských Alpách ve Francii, který se uskuteční ve dnech 5. - 14. ledna 2018.

Vědecký časopis FaME indexován na Web of Science

Vědecký časopis Fakulty managementu a ekonomiky Journal of Competitiveness je indexován na Web of Science (WoS). WoS je prestižní vědecká citační a bibliografická databáze, která nabízí integrovaný přístup k citačním indexům a excerpuje přes 33 tis. předních časopisů ze stovek vědních disciplín. Kromě časopiseckých článků zahrnuje také knihy, sborníky z konferencí, knižní a filmové recenze, bibliografie, reprinty, patenty a další typy dokumentů.

Univerzitní aerobik získal 9 medailí na mistrovství republiky

Jedenáct startů, z toho jedenáct finálových účastí a 9 medailí. To je bilance MV Teamu Univerzity Tomáše Bati na Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku, které proběhlo 6. – 8. října 2017 v Plzni. Díky úspěšnému vystoupení si univerzitní klub upevnil 2. místo v republice.

1 2   Následující   ››