1 2   Následující   ››

Zvýhodněné vstupné pro zaměstnance UTB na hru A. Christie

Městské divadlo Zlín nabízí zaměstnancům UTB vstupenky na představení PAST NA MYŠI za zvýhodněnou cenu 100 Kč. Divadelní představení proběhne dne 18. dubna 2017 od 19 hodin.

Daruj šanci na život! Zapiš se do registru dárců kostní dřeně!

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, ve spolupráci s Fakultou humanitních studií UTB a Hematologicko–transfuzním oddělením Krajské nemocnice T. Bati, a. s., apelují na mladé a zdravé studentky a studenty, ale i zaměstnankyně a zaměstnance UTB ve věku 18–35 let, aby se zapojili do akce DARUJ ŠANCI NA ŽIVOT. Tak přijďte!

INTERNATIONAL FESTIVAL 2017

Další ročník mezinárodního festivalu se bude na UTB ve Zlíně konat v úterý 4. dubna 2017 od 10 do 14 hodin ve foyer budovy Univerzitního centra (U13).

Mezinárodní konference Psychologie práce a organizace

Zveme Vás na mezinárodní konferenci Psychologie práce a organizace, která se bude konat ve dnech 24. – 25. května 2017 ve Zlíně, s podtitulem – Pracovní potenciál a jeho proměny v čase.

Intenzivní kurzy německého jazyka

Jazykový institut Heidelberger Pädagogium nabízí zájemcům intenzivní kurzy německého jazyka. Institut byl založen v roce 1969, je situován v blízkosti centra města a během let své existence získal pověst jedné z nejvýznamnějších vzdělávacích institucí v Heidelbergu.

Setkání s ministrem zahraničních věcí Lubomírem Zaorálkem

Zveme Vás na přednášku Ekonomická diplomacie v kontextu zahraniční politiky České republiky, která se uskuteční 27.3.2017 od 12 hodin ve Wichterleho sále/budova U2.

Výstava Kaligram – hra s písmem

Národní technické muzeum a Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně si Vás dovolují pozvat na slavnostní zahájení výstavy Kaligram – hra s písmem, na téma „technika“. Na výstavě jsou k vidění práce studentů 1. – 3. ročníku Fakulty multimediálních komunikací UTB, ateliéru Grafický design, ze seminářů a cvičení předmětu Písmo a typografie. Své práce studenti vytvořili pod vedením pedagožky M.A. Lenky Baroňové.

7. ročník soutěže Show-off/Zeig dich

Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně vyhlašuje již 7. ročník soutěže prezentačních dovedností Show-off/Zeig dich v anglickém a německém jazyce.

4. ročník letních škol na UTB

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně pořádá již 4. ročník letních škol, který se uskuteční v termínu od 14. srpna do 25. srpna 2017. Letos je pro zahraniční studenty připraveno 8 kurzů na 4 fakultách, výuka probíha v anglickém jazyce a studenti mohou získat kredity. Součástí je i bohatý kulturní program a výlety.

Mezinárodní filmový festival Ekotopfilm zavítá poprvé do Zlína

Mezinárodní filmový festival Ekotopfilm o udržitelném rozvoji přijíždí 11. dubna 2017 úplně poprvé do Zlína.

Beseda s Ivanem Hodačem a Martinou Dlabajovou

Nadace Tomáše Bati Vás srdečně zve na besedu s Ivanem Hodačem a Martinou Dlabajovou, která se koná ve čtvrtek 30. března 2017 od 18:30 hodin.

Otevření Aplikačního centra kosmetických přípravků a biomateriálů

1. března 2017 bylo za účasti zastupitelů Ústavu technologie tuků, tenzidů a kosmetiky Fakulty technologické, vedení fakult UTB, rektora UTB i firem působících v tomto odvětví, slavnostně otevřeno nové kosmetické centrum v budově U11.

Nabídka stáží v Evropském parlamentu

Nové kolo studentských stáží vypsala poslankyně Evropského parlamentu Olga Sehnalová. Stáže jsou určeny zájemcům s ukončeným vysokoškolským vzděláním alespoň na úrovni bakalářského stupně, kteří si chtějí prohloubit své znalosti o fungování Evropského parlamentu a poznat jeho každodenní činnost v praxi.

Konference "Finance a výkonnost firem ve vědě, výuce a praxi"

Ve dnech 26.4. – 27.4. 2017 se v prostorách Fakulty managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně uskuteční již tradiční mezinárodní vědecká konference Finance a výkonnost firem ve vědě, výuce a praxi, na kterou Vás srdečně zveme.

HP TRONIC opět spouští stipendijní program

Hledáš skutečnou praxi ve firmě? Zajímá tě internetová společnost? Chceš využít svůj potenciál v praxi? Přihlas se do stipendijního programu HP TRONIC podporuje nadané!

1 2   Následující   ››