1 2   Následující   ››

Dočasná omezení pro chodce na Štefánikově ulici ve Zlíně

Univerzita Tomáše Bati upozorňuje veřejnost, že v souvislosti s výstavbou připojovacího pruhu stavby Vzdělávacího komplexu a s vybudováním nové zastávky MHD Školní ve Zlíně bude do 3. 9. 2017 zcela mimo provoz přechod na Štefánikově ulici z ulice Školní. Chodci mohou využívat náhradních komunikačních tras, které jsou na místě označeny.

4. ročník letních škol na UTB

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně pořádá již 4. ročník letních škol, který se uskuteční v termínu od 14. srpna do 25. srpna 2017. Letos je pro zahraniční studenty připraveno 8 kurzů na 4 fakultách, výuka probíha v anglickém jazyce a studenti mohou získat kredity. Součástí je i bohatý kulturní program a výlety.

Kurz čínského jazyka a kultury pro veřejnost

Osvojte si základy mluvené čínštiny, znakového písma a poznejte čínskou kulturu, její zvyky a tradice.

UTB nabízí studentům desítky sportů

Ústav tělesné výchovy nabízí všem studentům UTB možnost výběru ze 30 druhů sportovních aktivit včetně sportovních kurzů jako je zahraniční lyžování, letní kurz či cyklokurz. Navíc se můžete stát členem Vysokoškolského sportovního klubu a sportovat za výhodných podmínek.

Dny otevřených dveří na UTB

Den otevřených dveří se uskuteční na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně v pátek 8. prosince 2017 a v pátek 9. února 2018.

Spolupráce FaME s Nadací ZET

V červenci navštívil děkan FaME, doc. David Tuček, Letní podnikatelský kemp, který učí mládež z dětských domovů, jak rozjet svůj vlastní byznys. Šlo o druhý ročník, který pořádá Nadace ZET profesora Milana Zeleného ve spolupráci s Českou manažerskou asociací a Yourchance.

Spolupráce FaME na společném studijním programu s Baku Business University v Ázerbájdžánu

FaME se podařilo prohloubit čtyřletou spolupráci s BBU, a to novou smlouvou o spolupráci na společném studijním programu typu „double degree“. V červenci Baku Business University v Ázerbájdžánu navštívili proděkani Přemysl Pálka a Michal Pilík.

Studentka navrhla logo pro extraligové hokejisty

Nové logo, které dnes představil extraligový hokejový klub Aukro Berani Zlín, vzniklo na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati. Autorkou loga, které představuje stylizovaného berana v klubových barvách, je posluchačka I. ročníku Ateliéru digitální design Eva Šišková.

Výroční 5. ročník Junior univerzity byl opět plný novinek

Již po páté Ústav školní pedagogiky Fakulty humanitních studií organizoval oblíbený projekt pro děti ve věku od 4 do 17 let, JUNIOR UNIVERZITU. Tento rok se této vyhledávané prázdninové akce zúčastnilo 54 dětí, jejichž působení na univerzitní půdě začalo jak jinak než imatrikulací.

Pozvánka na certifikovaný vzdělávací program AKADEMIE BUSINESS MANAŽERA

Certifikovaný vzdělávací program AKADEMIE BUSINESS MANAŽERA je určen pro osoby, na vedoucích firemních pozicích, vybrané pracovníky podnikových útvarů, kteří mají motivaci rozvíjet své znalosti a zkušenosti. V rámci vzdělávacího programu se zájemci seznámí s problematikou řízení nákladů, organizace a řízení procesů, finančního řízení, s hlavními personálními činnostmi z pohledu vedoucího pracovníka a s průmyslovým inženýrstvím.

Konference pro doktorandy a mladé vědecké pracovníky

Konference KRECon 2017 se uskuteční 9. a 10. listopadu 2017 v Národní technické knihovně v Praze. Již sedmý ročník mezinárodní konference je věnován vybraným tématům, která mají vliv na postavení mladých vědeckých pracovníků (s důrazem na doktorandky a doktorandy) na českých vysokých školách a v celém systému výzkumu a vývoje.

Studenti napříč fakultami se budou učit podnikat

Nový předmět s názvem Podnikatelská akademie si budou moci od nadcházejícího akademického roku 2017/18 zvolit studenti Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Jeho smyslem je poskytnout studentům teoretické znalosti i praktické dovednosti v podnikání. Předmět si budou moci zapsat vysokoškoláci napříč všemi fakultami zlínské univerzity, a to jak v bakalářském, tak v magisterském stupni studia.

Oděvní kolekce UTeBe je v prodeji!

Originální oděvní kolekce UTeBe, která vznikla ve spolupráci univerzity a Ateliéru design oděvů FMK je již v prodeji.

Výstava „Pod povrchem ornamentu“

Srdečně Vás zveme na výstavu „Pod povrchem ornamentu“. Ve výstavě se představí devět mladých návrhářů ateliérů Design oděvu a Produktový design UTB ve Zlíně, kteří pracují s odkazem a mezigeneračně předávanými hodnotami lidové kultury v širším sociálním kontextu. Modely a práce studentů jsou postaveny do konfrontace s inspiračními zdroji v podobě krojových součástek ze sbírek Slováckého muzea.

Podnikatelská akademie na UTB je otevřena pro všechny studenty

Plánuješ v budoucnu podnikat, ale stále nevíš, jak to správně uchopit? Nabízíme ti možnost zúčastnit se kurzu Podnikatelské akademie, která je otevřená pro studenty všech fakult. Získáš tak možnost vyzkoušet si práci s lidmi mimo tvůj obor a kdo ví, možná s nimi po absolvování rozjedeš svůj první byznys!

1 2   Následující   ››