1 2   Následující   ››

Dvojnásobný úspěch ateliéru Průmyslový design!

Dalšího skvělého úspěchu dosáhl ateliér Průmyslový design FMK UTB ve Zlíně na letošním Mezinárodním veletrhu nábytku a interiérového designu Mobitex 2017 v Brně.

Majáles UTB 2017

V úterý 2. května započne ta pravá oslava jara, Majáles UTB 2017. Konat se bude opět v parku naproti Baťovy vily. Letos se představí 6 kapel, v čele s headlinery Vypsaná fiXa a slovenskými Zoči Voči. Kromě pestrého hudebního programu nabídne také bohatý doprovodný program, zahrnující volbu krále či královny Majálesu, a také celou řadu sportovních aktivit. Vyzkoušet bude možno slackline, frisbee, pukec nebo skákací boty.

Nejlepší studenti převzali ocenění na Galavečeru UTB 2017

V úterý 18. dubna 2017 proběhl v Univerzitním centru - rektorátu (U13) Galavečer UTB, na kterém jsou již tradičně oceňováni aktivní a talentovaní studenti. Letošní ročník se nesl ve stylu Sherlocka Holmese. Akci pořádala Univerzita Tomáše Bati ve spolupráci se Studentskou unií UTB.

Mezinárodní soutěž FameLab 2017 v ČR úspěšně postupuje k národnímu finále

Ve dvou regionálních kolech soutěže (v Praze 11. 3. 2017 a ve Zlíně 25. 3. 2017) odborná porota vybrala 10 soutěžících a poslala je dále do národního finále. Bude se konat v neděli 14. 5. 2017 od 19.00 hodin v Divadle Ypsilon v Praze 1.

Nechte ocenit svou práci! Přihlaste se do Ceny Wernera von Siemense.

Studenti, doktorandi, vedoucí prací, nepropásněte skvělou šanci a přihlaste se do Ceny Wernera von Siemense! Odměnu získává nejen autor, ale i vedoucí práce. Rozděluje se 1 000 000 Kč! A pozor! Pokud zrovna nepíšete nebo nevedete práci, nevadí – můžete doporučit kandidáta na vítězství a získat tak odměnu 5 000 Kč.

Nabídka intenzivních kurzů českého jazyka pro cizince

UTB ve Zlíně spouští nové intenzivní kurzy čekého jazyka pro cizince. Kurzy začínají 2. října 2017 a končí 6. května 2018, s třítýdenní přestávkou v době vánočních svátků (od 16. prosince 2017 do 7. ledna 2018).

Rektorské volno pro studenty UTB 2. května od 12 hodin

Na základě Rozhodnutí rektora č. 3/2017 bude z důvodu konání akce „Majáles Zlín 2017“ dne 2. 5. 2017 od 12 hodin vyhlášeno pro studenty Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně rektorské volno.

Univerzitní videa zvítězila v soutěži Zlatý středník

UTB zabodovala v 15. ročníku celostátní soutěže interních a externích médií firem a institucí Zlatý středník. V soutěži, kterou pravidelně vyhlašuje profesní organizace PR Klub, získala na včerejším slavnostním vyhlášení v pražském hotelu Marriott hned tři ocenění.

Na UTB proběhl International Festival

V úterý 4. dubna 2017 se na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně konal již čtvrtý ročník International Festivalu, který nabídl bohatý program jak českým, tak zahraničním studentům. Tato akce se koná pravidelně v rámci celouniverzitní akce International Week.

Show-off / Zeig dich - Zlínští vysokoškoláci přesvědčili o svých kvalitách

Na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) totiž proběhl již 7. ročník renomované soutěže „Show-off / Zeig dich“ o nejlepší prezentace v anglickém a německém jazyce, kterou organizuje Centrum jazykového vzdělávání Fakulty humanitních studií každý rok.

Studenti mohou získat až 10 milionů na své podnikatelské projekty v soutěži Nápad roku

Máš skvělý podnikatelský nápad nebo rozjetý projekt, který stále čeká na tu správnou příležitost? Tak přestaň přešlapovat na místě a přihlas se s ním do 10. ročníku Vodafone Nápad roku 2017.

Oslava 1. máje 2017

Srdečně Vás zveme na letošní oslavu 1. máje do vily Tomáše Bati ve Zlíně.

Letní kemp Peking – Šanghaj 2017

Fakulta humanitních studií a Konfuciův institut při UPOL nabízí studentům UTB letní kemp čínského jazyka Peking – Šanghaj 2017.

Český národní registr dárců dřeně je bohatší o nové potenciální dárce

Celkem 90 nových zájemců z řad studentů a zaměstnanců Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně se zapsalo do registru dárců kostní dřeně a stali se tak nadějí pro nemocné leukémií. Této možnosti využili ve dnech 3. – 5. dubna 2017, kdy univerzita pořádala druhý ročník akce Daruj šanci na život! Zapiš se do registru dárců kostní dřeně! Během dvou let se tak registr dárců díky zlínské univerzitě rozrostl o 344 osob.

Bývalý ředitel firmy Baťa navštívil Centrum polymerních systémů UTB ve Zlíně

S neuvěřitelnou energií a entuziasmem navštívil včera Centrum polymerních systémů UTB Zlín pan Gerard Janssen, bývalý výkonný ředitel firmy BAŤA. Téměř 90 let by mu hádal jen málokdo. Společně s panem Rory W. Fuerstem, majitelem společnosti KEEN, se zajímali o nejmenší detaily našeho centra. Pan Gerard Janssen pochází z Nizozemska, kde v roce 1947 začal pracovat pro firmu BAŤA. A to mu zůstalo už pro celý život. Procestoval díky tomu celý svět. Šéfoval pobočkám například v Súdánu či Jihoafrické republice. Pomáhal zakládat továrnu na Srí Lance. Dnes žije v Torontu v Kanadě.

1 2   Následující   ››