1 2   Následující   ››

Studium v USA a absolventské pracovní stáže

Dne 20. a 29. listopadu budou mít studenti a budoucí absolventi UTB ve Zlíně možnost získat cenné informace o studiu v USA nebo o absolventských stážích v Evropě.

Dobročinný bazar

Fakulta humanitních studií po roce opět připravuje Dobročinný bazar. Letos se tato akce uskuteční ve dnech 20. – 23. 11. 2017 v budově U13 za recepcí.

Sportovní soutěže u příležitosti výročí 17. listopadu

Ústav tělesné výchovy UTB ve Zlíně Vás zve na každoroční sérii sportovních soutěží pořádaných u příležitosti výročí 17. listopadu. Od pondělí 13. 11. se můžete těšit například na sálovou kopanou, florbal, volejbal, tenis, workshop taekwondo a jiné.

Nábor dobrovolníků pro projekt Čteme dětem

Milí studenti, čtete rádi nejen odborná skripta? Máte čas věnovat jednu až dvě hodiny týdně dobrovolnictví strávenému s dětmi? Projekt „Čteme dětem“ probíhá v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně pravidelně 2x týdně a to již sedmým rokem. Pro zájemce připravujeme seminář, na jehož základě účastníci obdrží osvědčení pro dobrovolnickou práci.

Gumference 2017

Dne 23. 11. 2017 se v Centru polymerních systémů UTB ve Zlíně uskuteční setkání „Gumference 2017“ - seminář projektu Česko-Bavorské spolupráce ve VaV reg.č. 8E15B007.

Prezentace UTB na veletrhu Gaudeamus v Brně

Podívejte se na fotoreportáž z letošního XXIV. ročníku největšího veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání u nás Gaudeamus Brno 2017. Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně se na veletrhu prezentuje ve dnech 31. 10. - 3. 11. 2017.

Výstava Stavby století republiky ve Zlíně

Srdečně Vás zveme na slavnostní zahájení výstavy „Stavby století republiky ve Zlíně“, které proběhne 6. listopadu 2017 od 17 hodin v atriu Univerzitního centra UTB ve Zlíně (budova U13) na nám. T. G. Masaryka. Výstava potrvá do 22. 11. 2017.

Spanilá jízda univerzitního aerobiku pokračuje na mistrovství světa

Sotva se s devíti medailemi vrátili z mistrovství ČR v Plzni, čekala na ně další výzva: závodníci MV Teamu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) se zúčastnili mistrovství světa ve sportovním aerobiku, které se ve dnech 17. – 19. října konalo v nizozemském Leidenu. A opět byli úspěšní, do Zlína přivezli tentokrát tři medaile.

Prezident republiky vyznamenal profesora Zeleného

U příležitosti státního svátku 28. října udělil prezident republiky Miloš Zeman státní vyznamenání osobnosti, která je dlouhá léta spojená s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně. Medaili za zásluhy o stát v oblasti vědy a školství získal ekonom a vysokoškolský pedagog prof. Milan Zelený.

Expozice ateliéru Průmyslový design zvítězila na Designbloku

Expozice ateliéru Průmyslový design FMK UTB ve Zlíně představující vybrané studentské designérské projekty vzniklé v roce 2016/2017 získala v rámci akce Designblok 2017 ocenění za nejlepší prezentaci v kategorii vzdělávacích institucí.

Úspěchy FMK v soutěži Národní cena za studentský design

Studenti ateliéru Průmyslový design Daniela Lašútová a Ondřej Puchta a studentka ateliéru Prostorová tvorba Gabriela Baňařová získali v soutěži Národní cena za studentský design ocenění Dobrý studentský design 2017 za návrh expozice Pairs in Squares.

Lyžování ve Francii pro studenty UTB

Ústav tělesné výchovy UTB ve Zlíně Vás zve na lyžařský kurz do oblasti Espace Killy v Savojských Alpách ve Francii, který se uskuteční ve dnech 5. - 14. ledna 2018.

Týden podnikání v TIC

Technologické inovační centrum Zlín Vás zve na Týden podnikání, konající se od 13. do 19. listopadu 2017. Tato akce je součástí největší celosvětové události na podporu podnikání Global Entrepreneurship Week (GEW).

Vědecký časopis FaME indexován na Web of Science

Vědecký časopis Fakulty managementu a ekonomiky Journal of Competitiveness je indexován na Web of Science (WoS). WoS je prestižní vědecká citační a bibliografická databáze, která nabízí integrovaný přístup k citačním indexům a excerpuje přes 33 tis. předních časopisů ze stovek vědních disciplín. Kromě časopiseckých článků zahrnuje také knihy, sborníky z konferencí, knižní a filmové recenze, bibliografie, reprinty, patenty a další typy dokumentů.

Termíny zkoušek Cambridge English

Centrum jazykového vzdělávání na Fakultě humanitních studií UTB ve Zlíně ve spolupráci s autorizovaným zkouškovým centrem Cambridge P.A.R.K., vypisuje termíny zkoušek Cambridge English v úrovních FCE a CAE.

1 2   Následující   ››