1 2 3   Následující   ››

Ateliér Průmyslový design vystavuje na Mobitexu 2018

Po úspěchu na Milan Design Week 2018 vystavuje ateliér Průmyslový design na mezinárodní přehlídce interiérového designu Mobitex 2018 v Brně.

Show-off Zeig dich 2018

8. ročník renomované soutěže „Show-off / Zeig dich“ o nejlepší prezentace v anglickém a německém jazyce uspořádalo Centrum jazykového vzdělávání Fakulty humanitních studií.

Projekt Ne-Ro ateliéru Průmyslový design okouzlil Milan Design Week 2018

Unikátní projekt Ne-Ro, zaměřený na využití odpadu, vznikajícího při těžbě a zpracování břidlice, byl odbornou komisí nominován mezi nejlepší výstavní expozice na letošním Milan Design Week, největší světové přehlídce designu.

Na UTB proběhla konference Plastko 2018

Ve dnech 18. – 19. dubna proběhl na UTB další ročník plastikářské konference Plastko. Během dvou dnů se uskutečnila celá řada přednášek představujících novinky a trendy plastikářského sektoru.

Majáles UTB 2018

Tradiční slavnost studentského života a hudby, se uskuteční ve středu 2. května 2018 v parku před Baťovou vilou. Majáles UTB pro letošní ročník přichystal velkou změnu, kterou je přidání druhé stage. Hudební program tak nemusí být omezen pauzami mezi zvučeními. Na dvou pódiích se postupně představí 6 kapel, které se postarají o pravou majálesovou atmosféru.

Soutěž Podnikavá hlava

Univerzita Palackého v Olomouci oficiálně odstartovala již devátý ročník soutěže o nejlepší podnikatelský záměr "Podnikavá hlava 2018".

Časopis Universalia uspěl v soutěži Zlatý středník

Časopis Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) Universalia patří mezi nejlepší česká média. V 16. ročníku soutěže interních a externích médií firem a institucí Zlatý středník 2017 získal 2. místo v kategorii Nejlepší časopis a noviny veřejné a státní správy (G2C). Slavnostní vyhlášení ankety proběhlo včera v pražském hotelu Vienna House.

2018 Content Marketing Fellowship Award

Further your education with TourRadar's fellowship program and receive invaluable mentorship from an international team of marketing professionals.

Busfest – ujetý festival

Hudební festival Busfest, který se odehrává na palubě jedoucích zlínských trolejbusů, startuje v pátek 20. 4. 2018.

Soutěž Do školy na kole

Celostátní soutěž pro studenty Do školy na kole se uskuteční letos v květnu. Jejím cílem je motivovat co nejvíce mladých lidí, aby jako dopravní prostředek po městě používali jízdní kolo nebo jakoukoli bezmotorovou formu dopravy, včetně běhu a chůze. Když lidé přestanou denně jezdit autem, zlepší tak nejen svou kondici, náladu a možná i vztahy se spolužáky, ale přispějí i k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu.

Milano Design Week - Made in Paper

Ateliéry Produktový a Digitální design představí v Miláně společný československý projekt s Katedrou designu nábytku a interiéru Technické univerzity ve Zvolenu. Jde o experiment v navrhování papírového nábytku.

Febiofest v UPPERu

Srdečně vás zveme do centra UPPER na projekci dokumentů Mečiar (18. dubna 2018) a Archa světel a stínů (19. dubna 2018). Hosty následné diskuse budou jejich tvůrci režisérka Tereza Nvotová a režisér Jan Svatoš. Obě akce probíhají v rámci festivalu Febiofest a ve spolupráci s Ateliérem Audiovizuální tvorby FMK UTB.

Videomappingová projekce ke 100. výročí založení Československa

Fakulta aplikované informatiky a 14/15 Baťův institut zvou na dnešní videomappingovou projekci ke 100. výročí založení Československé republiky. Promítat se bude na 15. budovu bývalého továrního areálu firmy Baťa.

Science Café - Letiště za oponou

Vážení přátelé, ve čtvrtek 12. 4. si Vás dovolujeme pozvat na přednášku v rámci projektu „Science Café - věda jako dobrodružství“. Tentokrát na téma „Letiště za oponou“.

UTB se zapojila do Kabelkového veletrhu

Celkem 76 kabelek se podařilo shromáždit na naší univerzitě pro letošní 7. ročník oblíbené charitativní akce Kabelkový veletrh. Děkujeme!

1 2 3   Následující   ››