1 2   Následující   ››

Nabídka lyžování v Rakousku

Ústav tělesné výchovy UTB ve Zlíně Vás zve na lyžařský kurz do oblasti Výchoní Tyrolsko v rakouských Dolomitech, který se uskuteční ve dnech 1. - 6. března 2018.

Pozvánka na workshop "INDUSTRY 4.0"

Ústav průmyslového inženýrství a informačních systémů si Vás dovoluje pozvat na workshop pro a s průmyslovými firmami "INDUSTRY 4.0 - Inspirace pro průmyslové inženýrství a procesní management". Akce proběhne 7. února 2018 od 9-16 hodin na Fakultě managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Všichni jste srdečně zváni.

Benefiční akce Život je dar

Benefiční akce Život je dar na podporu Komplexního onkologického centra při KNTB se již počtvrté uskuteční ve Zlíně tuto sobotu 20. ledna 2018.

XVIII. Reprezentační ples UTB: v duchu oslav první republiky

V pátek 16. února 2018 se v prostorách Kongresového centra uskuteční již XVIII. Reprezentační ples Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, který se ponese v duchu oslav 100. výročí vzniku Československa.

Soutěž "Můj první milion"

Máte nápad, který by mohl vydělat váš první milion? Potřebujete poradit a rozjet svůj projekt? Přihlašte se do soutěže „Můj první milion“ a buďte o krok blíž úspěchu. Stačí se zaregistrovat a poslat podnikatelský záměr do 31. ledna 2018.

Cena Czechitas pro nejlepší bakalářské práce

Nezisková organizace Czechitas odstartovala druhý ročník soutěže o nejlepší dívčí bakalářskou práci v IT. Přihlašování do soutěže začíná 15. ledna a končí 22. února. Vítězné studentky získají bezplatný mentoring odborníků z praxe, 5 000 korun a dárky od partnerů soutěže.

Slavnostní shromáždění a promoce doktorských studijních programů

Slavnostní shromáždění akademické obce a promoce doktorských studijních programů se uskuteční ve čtvrtek 8. 2. 2018 od 13:30 hodin v aule na Mostní ulici ve Zlíně (budova U2). V jeho průběhu bude udělena Cena rektora, budou předány diplomy a jmenovací dekrety novým doktorům a docentům, a budou představeni noví profesoři na UTB.

Pozvánka na přednášku o starověkém obouvání

Srdečně Vás zveme na přednášku s názvem „V čem chodili faraoni?“, která proběhne 25. 1. 2018 ve vile Tomáše Bati ve Zlíně. Přednáška pojednává o sandálech objevených v hrobce faraona Tutanchamona a dalších nálezech svědčících o vysoké úrovni obouvání ve Starém Egyptě, antickém Řecku a Římě.

Kácení stromů před Vzdělávacím komplexem

Univerzita Tomáše Bati (UTB) upozorňuje veřejnost, že o následujících třech víkendech počínaje sobotou 6. ledna 2018 bude před novou budovou Vzdělávacího komplexu UTB na Štefánikově ulici ve Zlíně probíhat kácení stromů. Kácení budou doprovázet příslušná bezpečnostní opatření na přilehlých plochách, přesto univerzita vyzývá, aby lidé v daném místě dbali zvýšené opatrnosti.

Kurz studia odkazu Tomáše Bati

Nadace Tomáše Bati otvírá roční kurz studia odkazu Tomáše Bati. Poznejte Tomáše Baťu nejen jako geniálního podnikatele, filozofa, učitele, politika, stavitele a průkopníka, ale také jako obyčejného kluka, který dokázal svůj americký sen žít na Moravě a pro svůj sen dokázal nadchnout další desetitisíce spolupracovníků, jimž změnil život.

PF 2018

Přejeme Vám i Vašim blízkým příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce 2018 především pevné zdraví, mnoho štěstí, spokojenosti, osobních i profesních úspěchů a radostných okamžiků.

Veřejná sbírka byla úspěšně ukončena

Veřejná sbírka pro rodinu v nouzi s názvem „Pro dobrý pocit UTeBe“, kterou pořádali studenti předmětu Manažerská etika z FaME pod záštitou Charity Zlín, byla úspěšně ukončena. Celkem se podařilo vybrat 34 302 Kč, děkujeme všem, kteří přispěli zakoupením náramku UTB.

Na UTB vznikne digitální baťovský archiv

Digitální archiv, který shromáždí dostupné materiály z celého světa k historii a působení firmy Baťa, vznikne na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně (UTB). Smlouvu o vytvoření archivu dnes uzavřeli rektor UTB prof. Ing. Petr Sáha, CSc. a vnučka zakladatele obuvnické firmy Rosemarie Blyth Baťová.

Univerzita slavnostně otevřela nový Vzdělávací komplex

Významný den dnes prožívá Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, která slavnostně otevřela svůj Vzdělávací komplex na Štefánikově ulici ve Zlíně. Objekt bude sloužit zejména studentům a pedagogům Fakulty humanitních studií, ale nejen jim. Jeho součástí bude i výstavní prostor Fakulty multimediálních komunikací.

Absolvent FaME oceněn za nejlepší studentskou práci roku 2017

Na výročním zasedání Asociace hotelů a restaurací ČR spojeném s každoročním udílením oborových cen, které se konalo 1. 12. v Olomouci, převzal ocenění za nejlepší studentskou práci roku 2017 Martin Řehák, absolvent Fakulty managementu a ekonomiky na UTB.

1 2   Následující   ››