Hokejové Play-off ve Zlíně začíná

Hokejový klub RI Okna Zlín vstoupil do vyřazovacích soubojů Česká pojišťovna play off . Jeho čtvrtfinálovým soupeřem je klub HC Sparta Praha , který se po skončení základní části O2 extraligy umístil na 4. místě (zlínský klub o příčku níže). Úvodní dva zápasy se již odehrály na ledě Sparty 2. a 3. března a série se nyní přesouvá do Zlína. Další dva zápasy se uskuteční na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně a to v pátek 6. března , respektive v sobotu 7. března od 17:00 hodin. Ceny vstupenek zůstaly nezměněny a studenti UTB ve Zlíně mají možnost zakoupit si zlevněné vstupenky v ceně 50 Kč (pouze na stání, standardní cena 80 Kč). Vstupenky lze zakoupit v den zápasu v době od 15:30 do 16:30 hodin v pokladně Zimního stadionu Luďka Čajky. Předprodej na oba zlínské zápasy se uskuteční ve čtvrtek 5. března v odpoledních hodinách. Podmínkou zakoupení zlevněných vstupenek je předložení studentské karty UTB . Více informací naleznete na www.hokej.zlin.cz .