Konference Vitamins, nutrition, diagnostics

Dovolujeme si Vás informovat o aktuálním stavu příprav 9. ročníku mezinárodní konference VITAMINS, NUTRITION, DIAGNOSTICS, která se uskuteční ve dnech 31.8.-2.9. 2009 na MZLU v Brně. Na webových stránkách konference najdete finální program: http://data.vitamins.cz/program/Final_programme_09.pdf, http://www.vitamins.cz/cs/program/ . Registrace stále probíhá na webových stránkách: http://www.vitamins.cz/cs/obecne-informace/on-line-registrace/ Připravili jsme pro Vás zajímavý doprovodný program: http://www.vitamins.cz/cs/program/doprovodny-program/ - procházku historickým centrem Brna s průvodcem a návštěvu Botanické zahrady a arboreta v prostorách MZLU.

Při registraci vyplňte, pokud máte o některý z doprovodných programů zájem. Již registrované účastníky prosíme, aby se v případě zájmu přihlásili na e-mailu matouskova@radanal_cz.

Hlavními organizátory konference jsou společnost Radanal s.r.o., Společnost pro výživu, Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně a Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. Konference VITAMINS je oficiální akcí Společnosti pro výživu, České společnosti klinické biochemie Praha a Odborné skupiny chromatografie a elektroforézy České společnosti chemické.

Záštitu nad akcí převzalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a rektor Mendelovy lesnické a zemědělské univerzity v Brně prof. Ing. Jaroslav Hlušek, CSc.

Konference je tradičně zaměřena na využití analytické instrumentace pro sledování látek významných pro lidské zdraví a to jak z pohledu potravinářů a technologů, tak z pohledu lékařů a klinických biochemiků. Naším cílem je propojit poznatky vědy s praktickým životem lidí.