Kurz studia odkazu Tomáše Bati

Nadace Tomáše Bati otvírá roční kurz studia odkazu Tomáše Bati. Poznejte Tomáše Baťu nejen jako geniálního podnikatele, filozofa, učitele, politika, stavitele a průkopníka, ale také jako obyčejného kluka, který dokázal svůj americký sen žít na Moravě a pro svůj sen dokázal nadchnout další desetitisíce spolupracovníků, jimž změnil život.

Kurz je rozložen do deseti seminářů a je zakončen certifikátem o absolvování. Seminář se koná jednou měsíčně v odpoledních hodinách – od 16.30 do 19.00 hodin. Semináře budou probíhat v reprezentativních prostorách vily Tomáše Bati ve Zlíně.

Kurz je určen široké veřejnosti a je koncipován pro dospělé posluchače. Kapacita kurzu je omezena. Podmínkou získání certifikátu je účast nejméně na sedmi seminářích.

Cena jedno kurzu je 350,- Kč, v ceně kurzovného jsou zahrnuty náklady na výukové materiály a občerstvení. Kurzovné je hrazeno ročně a půlročně. Celoroční kurzovné a kurzovné na první pololetí je nutné uhradit do 20. 1. 2018. Při jednorázové platbě je poskytnuta speciální cena celoročního kurzovného – 2.999,- Kč. 

Kursovné můžete uhradit prostřednictvím objednávky na e-shopu NTB:

http://bit.ly/inspiraceBata

Termíny a témata jednotlivých seminářů najdete v přiloženém letáku.

Pozvanka kurs BATA.jpg