Miss Academia ČR 2010: soutěž o vstupenky na galavečer

Chcete se podívat na slavnostní galavečer MISS ACADEMIA ČR 2010? ? Zúčastněte se soutěže o dva lístky na tuto jedinečnou událost! Tématem Miss Academia, soutěže pořádané studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, je tentokrát antika. Antickými bohyněmi se nemusí stát pouze finalistky tohoto ročníku. Chtěli bychom, abyste i Vy (fanoušci, přátelé, rodina) měli možnost ukázat své vlastní originální pojetí antické krásy. Honí se Vám hlavou nápady, jak by správně měl antický bůh a bohyně vypadat? Tak právě pro Vás je tady možnost vyhrát 2 lístky na finálový večer této soutěže. Své výtvory můžete posílat prostřednictvím webových stránek Miss Academia.

Hlavním kritériem pro výhru je kreativita a nápaditost. Pravidla jsou jasná: jsou od toho, aby se porušovala. Samozřejmě věříme, že účastníci soutěže nepřekročí práh dobrých mravů. Každý týden bude náhodně vybrána fotka, kterou uveřejníme jak na webu, tak na facebooku. Ovlivnit výsledek hlasování pro svého favorita máte možnost i Vy! Vítěz nebude jeden – ten nejoriginálnější snímek vyberou diváci i porota složená z manažerů projektů MISS ACADEMIA 2010 a Majálesu UTB 2010. Hlasovat a účastnit se má možnost opravdu každý.
Náborová kampaň MISS ACADEMIA ČR je v plném proudu! Vysokoškolské studentky mají poslední možnost přihlásit se 3. ledna 2010 na www.missacademia.cz, kde probíhá online registrace. Nejbližší casting se koná v pražském hotelu Hilton 8. ledna 2010 a na odvážné dívky také čeká velké překvapení. Slečny z Moravy nejspíš ocení zlínské kolo v Univerzitním centru 15. ledna. Nehledáme jen krásnou tvář, ale Miss, která má (s)mysl.
Více informací na www.missacademia.cz a na facebooku.

Martina Čmielová
Miss Academia 2010 - manažerka PR a tisková mluvčí

Objevitel léku proti AIDS přednášel na univerzitě