Módní přehlídka Next Fashion Generation

Módní přehlídku s názvem Next Fashion Generation připravili na čtvrtek 30. dubna 2009 studenti ateliéru Design oděvů Fakulty multimediálních komunikací zlínské univerzity. Uskuteční se od 19.30 hodin v prostorách Baťovy vily na Gahurově ulici ve Zlíně. Pozvání na přehlídku přijala paní Sonja Baťová , členka správní rady univerzity, která ji osobně zahájí. „Příprava přehlídky je vždy náročná práce. Tentokrát si ji studenti zajišťují prakticky sami, a dali si záležet na tom, aby předvedli to nejlepší ze své tvorby. Doufáme, že to návštěvníci ocení,“ uvedla vedoucí ateliéru akademická malířka Šárka Šišková. Podle ní lze některé z jejích svěřenců již nyní považovat za velmi nadějné budoucí módní tvůrce.