Na UTB se opět rozsvítí vánoční stromek

Ve středu 9. prosince se v 17 hodin před budovou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně na Mostní ulici (U2) opět rozsvítí vánoční stromek. Vysokoškoláci se spolu s pedagogy svátečně naladí vystoupením žesťového kvintetu Filharmonie Bohuslava Martinů, zpěvem koled, ale i promítáním pohádky a setkáním s Mikulášem. „Chceme, aby příchozí na chvíli zapomněli na vánoční shon, studenti na zkouškové období, aby si společně zazpívali si, zasmáli se. Samotného rozsvícení stromku se po proslovu ujme rektor univerzity,“ prozradil manažer projektu Ondřej Vjaclovský. Akci pořádá Studentská unie společně s Útvarem kancléře.

„Chystáme i dětský koutek s programem, samozřejmě nebudou chybět Mikuláš s doprovodem, stánky s cukrovinkami, jídlem, pitím i výrobky z centra Horizont. Na veškerý program Rozsvícení vánočního stromku je vstup volný,“ dodává Vjaclovský. Zábavu od 18 hodin zajistí ve Wichterleho sálu v budově U2 taktéž promítání pohádky S čerty nejsou žerty.

Po skončení projekce začne ve 21 hodin v chodbách zmíněné fakulty vánoční party Afterstrom, kde se představí skupina Call me úlet, DJ Marcus Cooper, DJ Mirci a své umění jako účinkující DJ ukáže i Radek Tejkl. Vstupné na afterparty činí 40 korun.

Dislokace VZŠ