Nábor dobrovolníků pro projekt Čteme dětem

Milí studenti, čtete rádi nejen odborná skripta? Máte čas věnovat jednu až dvě hodiny týdně dobrovolnictví strávenému s dětmi? Projekt „Čteme dětem“ probíhá v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně pravidelně 2x týdně a to již sedmým rokem. Pro zájemce připravujeme seminář, na jehož základě účastníci obdrží osvědčení pro dobrovolnickou práci.

Pokud máte zájem zapojit se do projektu, kontaktujte prosím koordinátorku projektu paní Drahu Večerkovou na telefonu 737 153 651 nebo na e-mailu dravec.frystak@email_cz.

Můžete také napsat zprávu na facebookovou stránku ČTEME DĚTEM ve zlínské nemocnici.

Pět P

Současně probíhá také nábor dobrovolníků do sociálně preventivního programu pro děti ve věku 6 – 15 let s názvem Pět P, který funguje na principu vztahu mezi dítětem a starším kamarádem.

Více informací o programu Pět P najdete v přiloženém letáku.