Nové číslo časopisu In.Ghost

Druhé číslo studentského časopisu IN.GHOSTspatří světlo světa 14. května 2007. Za 10Kč dostanete 36 stran Spring Edition, kde se dozvíte jaký byl Galavečer 2007 a kdo křtil IN.GHOST. Znovu si na fotografiích připomenete volbu Miss Academia a osvěžíte si historii rodu Baťů. Kdo byl na plese? A kdo šermuje? Jak dopadlo zkoumání cizích jazyků?

Staveništěm, kde se rodí nové univerzitní centrum vás provede stavbyvedoucí Ing. Petlák s partou sebevražedných redaktorů, seznámí vás s těžkou technikou, nafukovací Máňou a prozradí historku z jeřábu :-) Informaticky neaplikovaní si nechají představit FAI a ti aplikovaní se třeba dozví novinky od děkana fakulty. Na palbu otázek odpovídal také kvestor, pan RNDr. Alexader Černý. Pánové si přečtou o podpatkovém utrpení a dámy najdou inspiraci v módní policii. Všichni se pobaví u „hlodů“ z FaME. Hlas lidu vzešel z FMK – co je třeba zlepšit a co už zlepšit nejde? Nechybí hudební recenze, tip na výlet a studentova kuchařka. Tečkou na konec je komiks, vtípky a samozřejmě i sudoku s křížovkou, které vám zkrátí dlouhou chvíli při čekání na zkoušku :-)

My to všechno už víme, vy si to přečtěte ;-)