Podpis memoranda mezi zlínskou UTB a petrohradskou RANEPA

Na začátku května navštívila Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně delegace z ruského Petrohradu. Profesor Vladimir Shamakhov, rektor univerzity RANEPA (The Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration) se setkal s rektorem UTB ve Zlíně, profesorem Petrem Sáhou.

Nainstalujte si aktuální verzi přehrávače Flash prosím.
Get Adobe Flash player

U této příležitosti dohodli podmínky vzájemné spolupráce mezi oběma univerzitami a stvrdili ji podpisem memoranda. „Zástupcům ruské strany jsme představili naši univerzitu a ukázali také rozkvetlé město Zlín. Věříme, že vzájemná spolupráce bude probíhat nejen na úrovni Fakulty humanitních studií, ale prostor pro výměny vyučujících a studentů najdou i ostatní fakulty.“, uvedla Jana Semotamová, proděkanka pro vnější vztahy Fakulty humanitních studií UTB ve Zlíně, která setkání vedoucích představitelů univerzit iniciovala.