Soutěž Máš nápad?

Máš nápad a chceš se dozvědět jak jej zrealizovat? Chtěl/a bys vědět, zda má Tvůj nápad budoucnost? Chceš se svým týmem soutěžit v tom, co Tě baví? Chtěl/a bys jej předvést lidem z branže? Pokud ANO, pak je tahle soutěž právě pro Tebe! Studentská organizace AIESEC Zlín ve spolupráci se Zlínským krajem, Barum Continental spol. s r.o. a firmou Baťa a.s. pořádá soutěž zaměřenou na rozvoj podnikatelského ducha studentů . V den soutěže budou přihlášené týmy podle zadaných témat zpracovávat své nápady do realizovatelné podoby. Vypracované nápady budou následně prezentovat odborné porotě, složené z vrcholových manažerů výše uvedených firem, od kterých takto dostanou přímou zpětnou vazbu. Soutěžnímu dni budou předcházet dva semináře , na kterých se jejich účastníci dozvědí více o tom, jak je možné svoje nápady reálně uskutečnit a dále je rozvíjet, jak a podle čeho se rozhodnout, co chci v životě dělat nebo jak začít a kde na to vzít zdroje?

Semináře povedou:

- ředitel firmy Barum Continental spol. s r.o., Ing. Libor Láznička Ph.D.
- profesionální kouč, školitel a inspirátor se 17 –letou praxí, Evžen Cekota.

Termíny seminářů jsou 1. a 2.4 2009
Soutěž se uskuteční 7. dubna v prostorách nové universitní knihovny na budově U13.
Na vítěze čekají opravdu lákavé ceny.

Cílem soutěže je dát studentům možnost předvést své nápady u velkých firem a otevřít jim dveře k jejich realizaci ještě při studiu.

Více informací o seminářích, soutěži, pravidlech a registraci naleznete na webových stránkách: http://aiesec.cz/zlin/soutez, psát můžete na email: info.soutez@gmail_com.