Spolupráce FaME s Nadací ZET

V červenci navštívil děkan FaME, doc. David Tuček, Letní podnikatelský kemp, který učí mládež z dětských domovů, jak rozjet svůj vlastní byznys. Šlo o druhý ročník, který pořádá Nadace ZET profesora Milana Zeleného ve spolupráci s Českou manažerskou asociací a Yourchance.

Děkan FaME David Tuček hovořil s dětmi společně s panem profesorem Zeleným a prof. Jánem Košturiakem z IPA Slovakia o podnikání, vzdělávání i o příbězích ze života, které měly děti motivovat, aby byly v životě úspěšné.

IMG_3834.jpg

Děkan FaME dětem navíc předal drobné dárky a motivoval je ke studiu na zlínské univerzitě. Fakulta managementu a ekonomiky jim může nabídnout, kromě kvalitního vzdělání, i stipendijní program.

FaME bude také dále jednat s Nadací ZET o nové spolupráci, cílené na stávající studenty, a to v rámci nového předmětu na FaME nazvaného Podnikatelská akademie.