Studentská unie zve na Galavečer 2009

Studentská Unie ve spolupráci s Univerzitou Tomáše Bati navazuje i letos na tradici udělování cen výjimečným studentům. Proto Vás zveme na 3. ročník Galavečera, který se uskuteční v úterý 7. 4. 2009 od 19 hodin v aule Academia centra v budově na Mostní ul. ve Zlíně (U2). Ceny budou předány studentům UTB v pěti kategoriích, a to: Vědecká a tvůrčí činnost Sportovní výkon Šíření dobrého jména univerzity Přínos univerzitě Bláznivý počin Přijďte i Vy podpořit a ocenit své spolužáky, kteří svou prací přispěli k prestiži naší univerzity, a ještě se při tom dobře pobavit. Součástí večera bude bohatý doprovodný program. Vstup ZDARMA, oděv neformální. Další informace najdete na www.su.utb.cz . Těšíme se na Vás!