Univerzitní klub aerobiku MV Team UTB Zlín získal 10 medailí v Polsku

7.5.2017 proběhlo International Championships in Sports Aerobic Krakow 2017 v Polsku. Závodnici MV TEAM Univerzity Tomáše Bati Zlín pod vedením trenérky Mgr. Moniky Váňové a Sáry Váňové reprezentovali Českou republiku a město Zlín ve sportovním aerobiku s obrovským úspěchem – 7 zlatých, dvě stříbrné a jedna bronzová medaile.

Úžasným výkonem v kategorii jednotlivců si juniorka Vanda Šimková odvezla zlatou medaili, startovala také v páru s Markem Dudkem z Polska, kde získali 1.místo. Obrovský úspěch slavil také Jáchym Hanák, který získal zlatou medaili a v páru se Zuzanou Němcovou skvělým výkonem odváží další zlatou medaili. Zuzana Němcová startovala i v kategorii 11-13 let ženy a vybojovala zlato. V mladší kategorii 8-10 let ženy vybojovala Alena Březinová 1.místo, Veronika Nováková 2.místo, Barbora Večerková 3.místo a  Elena Smetanová krásné 4.místo. Holky také závodí společně v tříčlenném týmu – Elena, Barbora a Veronika si odváží zlato.

Please install newest version of Flash player

Všem závodníkům moc gratulujeme!