Výběrové řízení na obsazení pracovní pozice pro Rektorát - Vedoucí technicko-provozního odboru

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice pro Rektorát: Vedoucí technicko-provozního odboru.

Požadujeme:
  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru (preferováno je zaměření stavební, elektrotechnické, informatické)
  • Praxe ve výše uvedeném zaměření min. 5 let
  • Znalost hospodářsko-správních činností a pečlivost v jejich realizaci
  • Pokročilou znalost prací na PC
  • Znalost prací s IS SAP výhodou (moduly controlling, personalistika, majetek)
  • Praxe v oblasti správy a zajišťování údržby nemovitostí vítána
  • Organizační dovednost, komunikační schopnosti v jednání se smluvními partnery, řídící schopnosti, samostatnost v rozhodování, odpovědnost, spolehlivost, vstřícnost a časová flexibilita, morální a občanská bezúhonnost
  • ŘP skupiny B
  • Znalost anglického jazyka

Předpokládaný nástup: 1. ledna 2012.

Motivační dopis zasílejte spolu s profesním životopisem do 10.11.2011 na adresu:

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně,
personální oddělení,
Ing. Martina Drahotuská,
nám. T. G. Masaryka 5555,
760 01 Zlín

nebo elektronicky na adresu: personalni@utb_cz.

K žádosti je třeba doložit kopii dokladů o vzdělání a čestné prohlášení o bezúhonnosti.