Výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Specialista/tka tréninku a kariérního plánování - Rekt.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Specialista/tka tréninku a kariérního plánování pro Job centrum - poradenské centrum UTB.

Pracovní náplň:
  • zodpovědnost za uplatnitelnost absolventů UTB ve Zlíně
  • poradenství v oblasti profesního směřování a personalistiky studentů a čerstvých absolventů UTB
  • pomoc při výběru zaměstnání studentům a čerstvým absolventům UTB
  • dokonalý přehled o zdrojích nabídek práce a odborných stážích a praxích
  • komunikace pro firmy nabízející absolventské pozice a stáže
  • komunikace se studenty, univerzitou, orgány státní správy i se soukromými subjekty
Požadavky:
  • VŠ vzdělání min. bakalářského stupně
  • 2-3 roky souvislé praxe v oblasti kariérního poradenství (recruitment, head hunting) nebo v oblasti řízení lidských zdrojů
  • zkušenosti s přímým vedením výběrových pohovorů
  • samostatné a kultivované vystupování, vysoká míra flexibility
  • komunikační a organizační schopnosti na vysoké úrovni (nutnost denní komunikace se studenty, vedením univerzity i soukromou a státní sférou)
  • zkušenosti s projektovým řízením velkou výhodou
  • zkušenosti s psychometrickým testováním a A/C nebo D/C velkou výhodou
  • znalost vysokoškolského prostředí výhodou
  • znalost aplikaci MS Office
  • znalost AJ na úrovni C1

Předpokládaný nástup březen-duben 2012.

Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou na 1 rok.

Přihlášky s profesním životopisem zasílejte do 31. 1. 2012 na adresu:

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně,
personální odbor,
Ing. Martina Drahotuská,
nám. T. G. Masaryka 5555,
760 01 Zlín

nebo elektronicky na adresu: personalni@utb_cz.

K žádosti je třeba doložit kopii dokladů o vzdělání a čestné prohlášení o bezúhonnosti.