Vysokoškolští tenisté útočili na postup

Na podzim vyvrcholily zápasy krajského přeboru smíšených družstev v tenise. Nově založený tenisový oddíl VŠSK Univerzita Zlín při Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně se umístil na prvním nepostupovém místě. Vysokoškolští tenisté útočili na postup pod taktovkou nehrajícího kapitána a trenéra Ing. Jiřího Svobody z osmičlenné skupiny, který jim nakonec unikl nejtěsnějším rozdílem s prvními dvěma celky soutěže TK Vyškovem a Slovanem Hodonín.

Tenisové družstvo VŠSK Univerzita Zlín reprezentovali studenti ze všech fakult naší univerzity - Roman Gonda (FAI), Ondřej Novák (FAI), Daniel Fabriger (FT), Tomáš Kudela (FaME), Jan Kudělka (FT), Pavel Přidal (FaME), Miroslav Rokyta (FaME), Adam Kříž (FAI), Marek Skohoutil (FHS), Kateřina Korčáková (FMK), Lucie Hrnčířová (FaME), Jana Ricková (FAI) a Zuzana Mekelová (FaME). Největší oporou byl Roman Gonda (FAI), který vyhrál téměř všechny zápasy. Z hostujících hráčů byli pro družstvo největším přínosem zkušenosti zlínských odchovanců Jana Borského, Kateřiny Pospíšilové, Kristýny Mončekové a trenčínského Michala Samiece.
Zároveň bychom chtěli oslovit všechny příznivce tenisu na naší univerzitě nejen z řad studentů, ale i pedagogů k podpoře našeho tenisového družstva. V příštím roce bychom chtěli po doplnění hráčského kádru bojovat o postup do vyšší soutěže.

Ing. Jiří Svoboda, FaME

Vítání prvňáků foto číslo 5