Výstava Multiart v Otrokovické Besedě

Dovolujeme si Vás pozvat na multimedální výstavu  Multiart , která návštěvníkům představí abstraktní olejomalby, fotografie, videoklipy, animované filmy i plakáty tří absolventů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Výstava se uskuteční v Otrokovické Besedě v době od 5. do 27. listopadu 2009. Vernisáž ve čtvrtek 5. listopadu zahájí v 19.00 hodin projekce filmů v kině Otrokovické Besedy. K vidění budou mimo jiné díla oceněná na festivalech, v soutěžích a letošní diplomové práce. V premiéře budou k vidění animace k písni Jarka Nohavici Ženy, ukázka z chystaného dokumentu s Miss World Taťánou Kuchařovou a čerstvě oceněný propagační film města Zlína. Během listopadu budou každý všední den od 8.00 do 18.00 hodin volně přístupné velkoplošné fotografie z natáčení, koláže, vybrané ceny a rekvizity. Hlavními organizátory výstavy jsou animátorka Zuzana Bahulová a režiséři Veronika Mikalová a Jan Otruba. Název výstavy Multiart vychází z propojení různých výtvarných oborů a odkazuje na společné studium autorů na Fakultě multimediálních komunikací UTB ve Zlíně.