Živé sochy upozorní na Miss Academia

Dnes se budou moci obyvatelé Zlína setkat na třech místech s něčím skutečně neobvyklým. U podchodu na náměstí Práce (7.30 – 8 hodin, 13 – 13.30 hodin), u autobusové zastávky Náměstí Míru (10 – 10.30 hodin) a před Zlatým jablkem (12 – 12.30 hodin, 16 – 16.30 hodin) se objeví dvě tajemné postavy – zlodějka a detektiv. Ty budou po celou dobu nehybně stát a snažit se tím upozornit na blížící se galavečer letošního ročníku MISS ACADEMIA ČR 2009.

Soutěž MISS ACADEMIA ČR pořádají letos již po 13. studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci předmětu Komunikační agentura. Oslovovány jsou všechny studentky vysokých a vyšších odborných škol z celé České republiky. Její počátek se datuje již k roku 1997, kdy byla v rámci reprezentačního plesu zlínské Fakulty technologické zvolena nejmilejší studentka. Od té doby již sice soutěž prošla mnohými změnami, ale její poselství zůstává stále
stejné. Nehledáme umělé ideály dnešní doby, ale dívku, která ukáže, že ke skutečnému významu slova krása patří hlavně půvab, šarm a inteligence.

Více informací na www.missacademia.cz a www.missparty.cz.