Tisk a vazba závěrečných prací

Tisk a vazba BP a DP

Vážení studenti,

Academia Centrum UTB ve Zlíně Vám nabízí služby spojené s tiskem a vazbou Vašich bakalářských a diplomových prací. Bližší informace poskytne pracovníce Edičního střediska Iveta Holoubková (holoubkova@rektorat_utb_cz) tel. +420 57 603 2026, +420 57 603 2151 

Otevírací doba vazby BP/DP - běžný provoz:

Pondělí - Pátek  8:00 - 11:00 a 12:30 - 15:30

Proč vázat Vaši práci u nás? Jsme levní a navíc Vám dokážeme také poradit.

Upozornění

Chceme vás varovat před "levnější" konkurencí. Některá copycentra v uveřejněné ceně nemají započítanou vazbu.

Informace:

Vazba a tisk Bakalářských - Diplomových prácí do 3 pracovních dnů (jedná se o vyzlacení, vazba je již na počkání). Objednávku a platbu můžete uskutečnit v prodejně skrit v budově U2, ulice Mostní. V případě, že není otevřeno v místnosti 0126 na témže podlaží, ve kterém je prodejna skript.

Objednání zakázky je možné i přímo od vašeho počítače. Vylpňte požadavek a ten zašlete emailem na výše uvedenou adresu, po zaregistrování objednávky Vám bude zaslána cena k zaplacení. Po provedení bezhotovstní platby Vám desky vyrobíme, budeme skladovat a po dokončení Vaší práce ji na počkání svážeme. Požadavek na vazbu a tisk i převodní údaje jsou uvedeny níže.

Důležité formuláře:

Nabízíme pro Vás zlacenou kroužkovou vazbu. Zlacená kroužková vazba je započítávána jako druhá práce při uplatnění slevy. Ukázky vzorových prací jsou k nahlédnutí v prodejně skript.

Barvy desek pro pevnou vazbu: černá, zelená, bordó a modrá

Barvy desek pro koužkovou vazbu:
karton lesklý - červená, bílá, modrá, černá
karton imitace kůže - černá, hnědá, modrá, červená

Ceník kroužkové vazby a obálek (aktualizovaný pro rok 2013)

Výroba a tisk disertačních prací