UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci

Centrální systém účtování a reprografické služby

Informace k centrálnímu systému účtování, možnost bezhotovostních plateb za zboží a služby na UTB ve Zlíně prostřednictvím průkazu studenta. Tisk, kopírování a skenování na UTB.

Centrální systém účtování – KREDIT

Centrální systém účtování vznikl vzájemným propojením stravovacího informačního systému KREDIT a systému reprografických služeb (tisk, kopírování, skenování). Tím vzniklo jediné finanční konto uživatele, vedené v systému Kredit.

Prostřednictvím průkazu studenta (čipové karty) a konta v Kreditu lze bezhotovostně platit:

Detaily o kontech studentů, možnostech a formách nabíjení/vybíjení, řešení reklamací a blokování průkazů najdete v Rozhodnutí rektora č. 15/2016.

Informace o stavu konta a provedených transakcích najdete na webu jidelnicek.utb.cz, odkaz Historie účtu (pro zobrazení historie je nutno se do aplikace přihlásit uživatelským jménem a heslem UTB).

Reprografické služby

Tisk, kopírování a skenování (tzv. reprografické služby) jsou v lokalitách univerzity zajišťovány externí dodavatelskou společností a jsou součástí centrálního systému účtování – KREDIT.

Prostřednictvím průkazu studenta (čipové karty), terminálů a obslužného software SafeQ lze v areálech a objektech univerzity využívat několik multifunkčních zařízení.

Detaily o umístění jednotlivých zařízení, cenách služeb a obsluze zařízení najdete ve Směrnici kvestora č. 2/2009.

Přehled uskutečněných reprografických výstupů najdete na www adrese tisk.utb.cz.

Zavřít

Fakulty a součásti