Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Archiv výběrových řízení

Administrátor/ka – specialista v oblasti veřejných zakázek

vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Administrátor/ka – specialista v oblasti veřejných zakázek

Požadavky:
  • VŠ vzdělání právnického/ekonomického směru (min. magisterský stupeň), vhodné i pro absolventy
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost zákona o veřejných zakázkách výhodou
  • znalost právního prostředí veřejných vysokých škol výhodou
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • znalost anglického jazyka, zejména písemnou formou
  • občanská bezúhonnost
  • komunikativnost, organizační schopnosti
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • ochota pracovat ve vysokém tempu
Náplň práce:

Administrativní práce v oblasti veřejných zakázek. Příprava zadávacích dokumentací, dohled nad průběhem jednotlivých řízení, organizování a vedení výběrových komisí, příprava protokolů a jiných dokumentů z jednání komisí apod.

Nabízíme:
  • kreativní práci
  • dobré mzdové ohodnocení
  • další možnost vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí
  • 6 týdnů dovolené
  • zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • pružná pracovní doba
  • dotované obědy
Informace o pracovním místě:

Místo práce: Zlín
Termín nástupu: ihned
Druh pracovního poměru: plný úvazek

Motivační dopis zasílejte spolu s profesním životopisem do 22. 6. 2018 na adresu:

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně,
personální odbor,
Nám. T. G. Masaryka 5555,
760 01 Zlín

nebo elektronicky na adresu: personalni@utb.cz.

K žádosti je třeba doložit kopii dokladů o vzdělání a čestné prohlášení o bezúhonnosti.

Fakulty a součásti

Zavřít