utb

Uzávěrka nominací na Galavečer UTB

Galavečer se přizpůsobil momentálním podmínkám. Veškerá propagace, nominace a hlasování probíhají on-line. Zda proběhne finálový večer, není v tuto chvíli jasné. Avšak nominovat a vybrat toho nejlepšího studenta můžeme i z bezpečí našich domovů.

Proto neváhejte a nominujte své kandidáty na www.galavecer.utb.cz do 22. března 2020!

Hlasovat pro svého favorita pak máte možnost až do 29. března 2020.

Kdy jindy než v těžkých a krizových situacích je třeba se vzájemně podporovat a motivovat? Právě v těchto dnech nabývá Galavečer UTB na významu, více než kdy předtím. Galavečer vždy představoval ty nejlepší z řad studentů, zveřejňoval jejich příběhy a činy, které byly pro ostatní inspirující. Samotné ocenění každého výherce povzbudí v jeho práci a dodá mu motivaci, aby v ní pokračoval. I přes aktuální situaci tedy nezapomínáme na studenty, kteří v nějaké činnosti vynikají a snaží se být prospěšní ostatním. Pomozte nám je najít a ocenit!