Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Bakalářské studium

Bakalářské programy

Hlásíte se k nám po maturitě? Prohlédněte si nabídku bakalářských programů UTB a zjistěte, jaké možnosti se vám otevírají. Programy můžete procházet také přímo v našem vyhledávači, kde je můžete jednoduše filtrovat třeba podle vašich zájmů.

Fakulta technologická

Pokud jste už od malička chtěli věcem přijít na kloub, zjistit jak fungují a z čeho jsou, pak je Fakulta technologická tou správnou volbou. Polymery, biomateriály, chemie, potraviny, kosmetika, výrobní inženýrství, ochrana životního prostředí… Ještě u nás ani nestudujete a už teď se každou minutou setkáváte s produkty všech našich oborů. Už to dost jasně ukazuje, že o uplatnění nemusíte mít obavy. Těšte se na stáže ve firmách nebo přímo v našich laboratořích, ručíme za to, že vás to bude bavit!

Biomateriály a kosmetika >
PrezenčníKombinovaná
Gastronomické technologie >
Kombinovaná
Gastronomie a výživa >
Prezenční

Fakulta managementu a ekonomiky

Život ekonoma nejsou jen čísla a tabulky, u nás se naučíte propojit ekonomické teorie s přímou manažerskou praxí. Čekají vás stáže ve firmách, příprava na podnikání, práce na vlastních projektech, a taky (a to později opravdu oceníte) předměty v angličtině, které vás připraví pro velký širý svět! Součástí studia jsou i přednášky významných osobností ekonomického nebe. Pokud plánujete být jednou z nich, rádi vám k tomu pomůžeme!

Ekonomika a management podniku >
PrezenčníKombinovaná
Ekonomika a management ve veřejné správě a regionálním rozvoji >
PrezenčníKombinovaná
Finance a finanční technologie >
PrezenčníKombinovaná

Fakulta multimediálních komunikací

Jste nadmíru kreativní, láká vás umění, design, film, animace, fotky, tvorba či marketing? Pak je FMK stvořená přímo pro vás! Tolik koncentrované inspirace a dobrých nápadů nenajdete nikde jinde. V našem vesmíru platí jiná pravidla. Jaká? To brzy zjistíte třeba při realizaci společných projektů napříč všemi studijními programy fakulty.

Animovaná tvorba >
Prezenční
Design obuvi >
Prezenční
Design oděvu >
Prezenční

Fakulta aplikované informatiky

Obory budoucnosti! Přesně tak se dají nazvat informační technologie. U nás je můžete studovat pod vedením odborníků a pedagogů ve špičkově (a draze) vybavených laboratořích. Jednou si tak budete moct klidně naprogramovat svůj dům, zabezpečit ho nebo si vymyslet vlastního robota! Zní to jako budoucnost, ve které byste chtěli žít? Pak jste tady správně!


Fakulta humanitních studií

Na techniku vás neužije, máte raději lidi a společnost? Pak je Fakulta humanitních studií přesně pro vás. Dveře do světa vám otevře studium manažerské angličtiny a němčiny v kombinaci ekonomickými disciplínami. Jazyky vás nelákají tolik jako práce s lidmi? Není problém, prohlubte své vzdělání v sociální pedagogice, učitelství nebo se staňte zdravotní sestrou.


Fakulta logistiky a krizového řízení

Krizová situace hrozí všude kolem nás a aktuální stav nasvědčuje tomu, že může nastat kdykoliv a kdekoliv. A kdo ji umí řešit nejlíp? Štáb krizového řízení. A kdo může být jeho součástí? Klidně vy, pokud půjdete studovat na FLKŘ do malebného Uherského Hradiště. Zjistíte, co obnáší práce hasičů, policistů, záchranářů, jak řídit velké (a mnohdy i nebezpečné) projekty nebo třeba celou jadernou elektrárnu. To je výzva co? U nás se nesedí jen v lavicích a laboratořích, studium je hodně propojeno s přímou praxí. Přesvědčte se sami.

Aplikovaná logistika >
Prezenční
Environmentální bezpečnost >
Prezenční
Management rizik >
PrezenčníKombinovaná

 

Co by vás mohlo také zajímat

Fakulty a součásti

Zavřít