Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Pro uchazeče

Den otevřených dveří

Milý uchazeči/milá uchazečko o studium, ahoj!

V pátek 29. 11. 2024 a sobotu 8. 2. 2025 v 9 hodin opět otevřeme dveře všech našich fakult ve Zlíně i v Uherském Hradišti. Konečně tak budeš moci nahlédnout do našich poslucháren, knihovny i kolejí a nasát trochu té UTB studentské atmosféry.

Všechny fakulty si pro tebe na Den otevřených dveří připravily nabitý doprovodný program, v jehož rámci tě nechají nahlédnout pod pokličku studia jednotlivých oborů. Zároveň budeš mít možnost promluvit si se stávajícími studenty a zeptat se jich na cokoli, co tě ohledně studia zajímá. A víš, co bychom ti poradili? Ptej se úplně na všechno. Protože kdo jiný ti může dát ty nejlepší informace o výuce, bydlení anebo party?

Takže, zaškrtni si datum 10. února v kalendáři a přijeď se podívat, o čem ten život a studium na UTB je. Jestli to ale do Zlína nestíháš, nemusíš mít strach. Potkáme se na veletrhu Gaudeamus v Praze, který probíhá od 23. do 25. ledna 2024. Plus můžeš sledovat náš online program na našem Facebooku a Instagramu a na profilech všech našich fakult.

Co můžeš studovat?

Prohlédni si nabídku bakalářských a magisterských programů UTB a zjisti, jaké možnosti se ti otevírají.

Bakalářské programyMagisterské programy

Zajímá tě doktorské studium? Nabízíme jej nejen na fakultách, ale také v Univerzitním institutu.

Poznej UTB

  • Akademický svět a vše kolem něj můžeš poznat už teď díky prvnímu univerzitnímu podcast UTB utebe.
  • V průběhu roku můžeš chatovat na FB a IG univerzity a fakult s našimi studenty i pedagogy a zeptat se jich na cokoliv, co tě kolem studia zajímá.
  • Studentská unie UTB tě seznámí s tím, jak si pořádně užít vysokoškolský život.

Co by tě také mohlo zajímat

Fakulty a součásti

Zavřít