Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Služby

Ubytování, catering, stravování

Ubytování

Studentům, zaměstnancům, ale i návštěvníkům města nabízíme ubytování na univerzitních kolejích. Poskytujeme kvalitní a cenově příznivé ubytování včetně lůžek pro handicapované v v jedno-, dvou- a třílůžkových pokojích. Koleje jsou vzdálené do 10 minut chůze od centra města. Ubytovaným nabízíme na pokojích možnost připojení k internetu zdarma, hosté mohou dále využívat internetové studovny, televizní místnosti nebo prádelny se sušárnami.

Stravování

Studentům, zaměstnancům i veřejnosti nabízíme stravování ve čtyřech moderních zařízeních. K odběru jídla není nutné se předem hlásit. Strávníci mohou platit v hotovosti nebo stravovacími poukázkami, strávníci z UTB mohou navíc využít i možnost platby prostřednictvím čipové karty.

Catering

Nabízíme zajištění společenských akcí, jako jsou rauty, bankety, číše vína, koktejly, občerstvení při státních závěrečných zkouškách, konferencích, firemních oslavách a jednáních, připravíme gastroservis na svatby, oslavy narozenin apod. Vše připravíme dle Vašeho přání a budeme se starat, aby den Vaší akce byl jedinečný a nezapomenutelný. Náš odborný a diskrétní personál bude vždy na místě, připraven Vám pomoci splnit i netradiční a mimořádná přání. Nabídka platí i pro zájemce mimo UTB.

Rezervace: catering@utb.cz

Fakulty a součásti

Zavřít