konference

Kybernetická bezpečnost 2023

Ústav aplikované informatiky a umělé inteligence Fakulty aplikované informatiky UTB ve Zlíně pořádá dne 13. 9. 2023 další ročník konference Kybernetická bezpečnost – Řízení procesů a aplikace moderních technologií.

Cílem konference je sdílení aktuálních zkušeností v oblasti kybernetické bezpečnosti. Jednotlivé přednášky budou doplněny o prakticky zaměřený workshop zajištěným jedním z partnerů konference.
Konference je určena pro odborníky z praxe – systémové architekty, strategický management a pro studenty a zájemce o problematiku kybernetické bezpečnosti. Diskutovaná témata jsou upravena dle aktuální situaci a setkání je možné využít pro získání zkušeností, kontaktů a sdílení pracovních zkušeností.

Diskutovaná témata

• Trendy a vize v kybernetické bezpečnosti.
  • Predikce vývoje hrozeb a útočných technik pro období 2023-2025.
  • Výzvy průmyslu 5.0 v oblasti bezpečnosti provozu inteligentních informačních a řídících systémů.
  • Technologie průmyslového blockchainu v informačních, průmyslových a logistických systémech.
  • AI security (Umělá inteligence a security) – diskuzní panel.
  • NIS, Shield a eIdas (ve vyššich verzích – diskuzní panel.
  • Nové výzvy a cílené vzdělávání v kybernetické bezpečnosti.
  • Kybernetická bezpečnost HW prvků chytré síťové infrastruktury.

Program a podrobné informace o konferenci najdete na webu e-konference.utb.cz.