U3V

Seminář sebeobrany pro seniory

Studenti prvního ročníku Fakulty managementu a ekonomiky srdečně zvou všechny své starší spolužáky – posluchače Univerzity třetího věku – na mimořádnou akci věnovanou sebeobraně pro seniory. Seminář, vzešlý z mezigenerační spolupráce studentů Univerzity Tomáše Bati, se uskuteční ve čtvrtek 25. dubna 2024 od 14 hodin.

Zajímá vás, jak se bránit v nečekaných situacích či jaká jsou vaše práva? Přijďte na interaktivní přednášku s názvem Sebeobrana pro seniory, jejíž prostřednictvím se snažíme zvýšit povědomí o účinné sebeobraně i v pokročilejším věku.

Pro zájemce budou připraveny i praktické ukázky sebeobrany pro seniory v běžných životních situacích. Nicméně není se čeho bát, válení po zemi není součástí programu!

Přednášku pro vás připravili studenti z FaME ve spolupráci se zkušeným lektorem sebeobrany a držitelem černého pásu v jiu-jitsu Ondřejem Bártou.

Místo konání: budova rektorátu a knihovny U13, učebna č. 548

Odkaz na registrační formulář