dod

Den otevřených dveří UTB

Ve čtvrtek 3. února 2022 otevíráme brány všech fakult Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Přijď si vybrat svoji budoucnost. Začni jinak, začína to UTeBe!

Rádi se ti budeme věnovat, poskytneme ti veškeré potřebné informace a zodpovíme případné dotazy. Přijď se k nám podívat nebo se připoj online. Těšíme se na tebe!

Rady a tipy

• Vyber si obor už teď. Projdi si nabídku studijních programů ve vyhledávači oborů
  • Obory a hromadu informací o studiu a životě na UTB najdeš i v naší apce pro uchazeče
  • Sleduj událost ke Dni otevřených dveří na Facebooku
  • Jednotlivé fakulty a koleje jednoduše najdeš v naší mapce

Fakulty

Opatření

Dle aktuálních hygienických opatření jsou návštěvníci DOD UTB před vstupem do univerzitních budov povinni:

• předložit doklad s QR kódem o aplikaci očkování proti COVID-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní,
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění COVID-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • studenti před dovršením 18 roku věku mohou doložit bezinfekčnost negativním RT-PCR testem starým nejvýše 72 hodin. Stejným způsobem se prokazují lidé s kontraindikací k očkování a lidé, kteří očkování právě podstupují.

Podmínky vyplývají z nařízení Ministerstva zdravotnictví.