Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
dobročinná akce

Dobročinný bazar

Krátce před začátkem letošního adventu, ve dnech 29. a 30. listopadu, organizuje Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně (FHS) tradiční Dobročinný bazar, který pravidelně podporuje rodiny pečující o své nemocné blízké v domácím prostředí.

Všichni, jež by se rádi zapojili společně s fakultou do dobročinných aktivit, budou mít v těchto dnech jedinečnou příležitost nakoupit v bazárku drobné vánoční dárky nebo věnovat do prodeje vlastní dárkové předměty. „Pokud máte doma zajímavou knihu, o kterou byste se rádi podělili, voňavou svíčku, šperky, nepoužívanou kabelku nebo zajímavý módní kousek, uděláte dobrý skutek a bude vás hřát pocit, že jste někomu pomohli. Je však potřeba mít na paměti, že Dobročinný bazar není second hand“, vyzývá organizátorka akce dr. Anna Krátká.

Finanční výtěžek z akce přispěje na podporu neziskové organizace AHC Odlehčovací centrum Vizovice, která díky shromážděným prostředkům poskytuje svým klientům pečovatelskou a odlehčovací službu, poradenství nebo kompenzační pomůcky nezbytné pro zajištění pacientů v domácnosti.

Dobročinný bazar lze navštívit vždy od 9 do 15 hodin ve vstupních prostorách budovy FHS (U18). Do bazárku můžete přispět také zakoupením kávy v mobilním Coffee Expresu ve foyer fakulty. Dárci i nakupující obdrží slosovací lístek s hodnotnými cenami. Losování proběhne za přítomnosti děkana FHS na závěr bazaru, tedy 30. listopadu ve 14 hodin.

Příspěvky do Dobročinného bazaru, přineste, prosím, ráno před začátkem akce do foyer U18.

Fakulty a součásti

Zavřít