studium

Hodnocení kvality výuky za zimní semestr

Milé studentky, milí studenti, od pondělí 18. prosince 2023 pro vás ve STAGu spouštíme pravidelné hodnocení kvality výuky za zimní semestr, které potrvá až do čtvrtka 1. února 2024.

Odpovědí na pět otázek se můžete vyjádřit k výuce v uplynulých týdnech. Své názory a připomínky ke studijnímu prostředí můžete napsat také do komentářů. Zpětnou vazbu z vaší strany považujeme za neocenitelný nástroj pro zlepšování naší práce a samotné vzdělávací činnosti univerzity.

Hodnocení kvality výuky je anonymní. Jedinou informací o tom, že jste výuku hodnotili, je odeslaný vyplněný dotazník. Pouze děkan a proděkan pro studium příslušné fakulty obdrží po ukončení hodnocení seznam hodnotících studentů, pro případný zvýhodněný předzápis nebo losování odměn za vyplnění dotazníku.

Hodnotit můžete po přihlášení do stag.utb.cz/portal.