studium

Hodnocení studijních programů: Oznámkujte studium na UTB

Ve středu 22. listopadu zahajujeme hodnocení kvality studijních programů a specializací na UTB ve Zlíně. Pro vás, milí studenti posledních a předposledních ročníků, jde o jedinečnou příležitost vyjádřit se k tomu, jaké je studium na naší univerzitě, s čím jste spokojeni, a na čem bychom naopak měli ještě zapracovat.

Na váš univerzitní e-mail brzy dorazí speciální pozvánka s odkazem na elektronický dotazník. Tento dotazník je klíčový pro další rozvoj naší univerzity, na němž můžete mít podíl i vy.

Dejte nám vědět, jak hodnotíte přednášky, lektory, vybavení učeben, laboratoří či ateliérů. Sdělte nám vaše dojmy ohledně získané praxe, nabytých znalostí nebo studijních výjezdů do zahraničí. Zajímá nás mnoho věcí, ale můžete se spolehnout, že vyplnění anonymního dotazníku vám nezabere více než 10 minut.

Tak nezapomeňte – od 22. 11. do středy 13. 12. klikejte na odkaz v e-mailu a dejte nám vědět, co si myslíte. Na vašem názoru nám záleží!