knihovna

Přednáška: Jak se naučit anglicky s Broňou Sobotkou

Nevíte, si podniknout v podvečer 7. listopadu? Tak v tom případě máme pro vás samé dobré zprávy 🙂 Nic nevymýšlejte, program jsme vám už připravili. A bude to velká jízda a zábava. Nevěříte? Tak přijměte naše nejsrdečnější pozvání na jedinečnou přednášku “Jak se naučit anglicky (i když na to nemáte čas ani hlavu)” s Broňou Sobotkou, nadšeným učitelem z Brna, který pomáhá lidem zamilovat se do angličtiny. Přijďte v úterý 7. listopadu v 17.00 do 4. patra naší knihovny, těšíme se na vás!

Nezáleží na tom, jestli jste věční začátečníci nebo zdatnější angličtináři, kteří se ale někdy stydí nebo bojí mluvit, aby neudělali chybu. Nezáleží na tom, jak jste staří, kolikrát jste s jazykem už začínali nebo jestli si myslíte, že na něj prostě nemáte vlohy.

Broňa Sobotka, nadšený učitel z Brna, dokázal už spoustu lidí přesvědčit o tom, že anglicky se zvládne naučit každý, kdo opravdu chce. Jeho nadšení a optimismus jsou nakažlivé a dokáže vás namotivovat takovým způsobem, že se do angličtiny zamilujete až po uši. A to všechno i přesto, že sám to s jazyky ne vždy uměl. Ve škole z jazyků (včetně toho mateřského) propadal, angličtinu se nakonec začal učit sám až ve dvaceti letech. Teď je držitelem červeného diplomu a několika certifikátů z mezinárodních zkoušek. Angličtinu dokonce učil i přímo v Oxfordu. Jeho YouTube kanál a videa zaměřená na výuku angličtiny patří mezi nejsledovanější v českých luzích a hájích. A ke všemu je také autorem několika opravdu výborných knih, jak jinak než o angličtině.

Potřebujete namotivovat, abyste se do učení angličtiny pustili? Chcete angličtině jednoduše propadnout? Získat super tipy na aplikace, nástroje nebo způsoby učení? Zjistit, jaké jsou nejčastější chyby v angličtině a jak mluvit “English” a ne “Czenglish”? Pak si tuhle akci prostě nemůžete nechat ujít!

? Zapište si do svých deníčků:

• Kdy? úterý 7. listopadu v 17.00 ⏰
  • Kde? Knihovna UTB, 4. patro
  • Jak dlouho? Asi 1,5 hodiny
  • Perlička závěrem? Budeme mít i něco drobného k občerstvení a pro výherce soutěže bude mít Broňa i malou velkou odměnu 🙂

Těšíme se na vás!

Omrknout událost na Facebooku
Přidat si událost do svého Google kalendáře